گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 6

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 6
خوشا به حال آنان که با شهادت رفتند،خوشا به حال آنان که در این قافله نور،جان و سر باختند… بدا به حال آنهایی که از کنار این معرکه بزرگ جنگ و شهادت و امتحان عظیم الهی ساکت و بی تفاوت و یا انتقاد کننده و پرخاشگر گذشتند. (امام خمینی قدس سره)

  نوشته های ماندگار 6

پایگاه خبری شهدای کازرون، گزیده ای از دل نوشته ها و وصیتنامه های شهیدان گرانقدر جنگ تحمیلی درشهرستان کازرون را گردآوری و ارایه کرده است، وصیت نامه هایی که سرمشق عشق به پروردگار و هدایت گر انسان به سعادت حقیقی محسوب می شوند و یادگار ارزشمند انسان هایی والا مقام که تا ابد یاد و نامشان در تاریخ غنی این مرزو بوم جاودان و ماندگار خواهد ماند.

** شهید حمیدرضا بهبود :

دوستان و برادران شهادت دراین راه پایان راهی نداریم بلکه درگیر و بند دنیای مادی ما مرده بودیم اینک در جوار رحمت حق حیات حقیق خویش را باز می یابیم. اگر به این سعادت عظما برسیم چه نیکوست حیات در قرب الهی و چه نیکوست ورود به جمع یاران حسین (ع) خدایا این حیات سراسر رحمت را نیز نصیب ما بفرما.

** شهید محمد دهقان :

مرگ در راه خدا برای من از عسل شیرین تر است و این را ه را عاشقانه و آزادانه و عاقلانه و درحین آگاهی کامل انتخاب کردم و هیچگونه اجباری نبوده است و انشاء الله که شهید شوم، ازخداوند طلب آمرزش می کنم. حسین جان امروز بسوی تو می آید و از حضورت این انتظار را دارم که نزد حق تعالی شفیع و نجات دهنده ام باشی و مرا جزء درگاهت قبول کنی و انشاء الله که تا روز عاشورا به شما ملحق شوم.

** شهید قدرت الله بهبود :

اگر با خون من اسلام پیروز می شود بگذارید که گلوله ها بر بدنم ببارند چون بقول امام عزیزمان اگر اسلام باشد همه چیز هست و اگر اسلام نباشد زندگی پوچ و بی معنی است. اگر تمام تانک ها و توپها یکی شوند و شلیک کنند ما ازآنها باکی نداریم چون که ما الله را داریم و باز اگر شهید شویم هستند کسانی که اسلحه ما را بردارند برایم دعا کنید که خدا از تقصیراتم بگذرد و به من ایمانی محکم عطا کند.

** شهید سعید دهقانی :

با اینکه شهدا زیاد گفته اند بازمن هم می گویم قدر این رهبر را بدانید. برادران هر کاری که می کنید مواظب باشید رضایت خداوند درآن باشد . نماز را سبک نشمارید که فردای قیامت اگر نمازتان مورد قبول واقع گردد همه اعمالتان قبول می شود ولی اگر مورد قبول واقع نشد کارهایتان نیز قبول نمی شود.

** شهید سیدمحمدکاظم دیده ور :

خدایا می دانی که ضعیفم پس به ضعیفیم رحم کن، می دانی که محتاجم پس احتیاجم را برآور، الهی تو را به مخلصین و خوبان درگاهت، تورا به احترامی که شهدا نزدت دارند قسمت می دهم در فرج ولی عصر تعجیل فرما و گناهان ما را قبل از رفتن ازدنیا ببخش و مرگ ما را شهادت در راه خود قرارده.

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 4

** شهید عباس بذرافشان :

من در راهی قدم گذاشته ام که راهی است روشن . دانسته قدم برداشته ام، میدانم پایانش نیز به دو چیز منتهی می شود یا کوفتن دهان متجاوز زورپرور یا غسل در خون خود، من می بایست صدها بار درراه خدا کشته شوم مگر با خون خود میتوان شکر نعمت های خدای را بجا آورد هرگز…

** شهید مهدی جوانمردی :

ای برادران پاسدار تنها تقاضایم از شما این است که هرگز لباس ذلت سازش نپوشید، و تا نیرو دارید بردشمنان داخلی و خارجی بتازید تا دیگر توان آمدن درصحنه را نداشته باشند ای ملت شریف ایران از اسلام ، امام و یارانش دفاع کنید و تنها سخنان امام را معیار کارخود قرار دهید و وحدت خود را درهرحال حفظ کنید.

** شهید احمد راسته :

شما را وصیت می کنم به اینکه امام را تنها نگذارید. ازشما می خواهم که پشتیبان ولایت فقیه باشید و راه شهدا را ادامه دهید . اگر می خواهید فردای قیامت جلو خد ا و شهدا سربزیر نباشید راه شهدا را آنگونه که می خواستند ادامه دهید.

** شهید حبیب الله رستمی :

درمقابل بندگان خالص خدا ، خاضع و فروتن باشید، گمراهان را راهنمایی کنید و از روحانیت حمایت کنید. جبهه دانشگاهی است الهی که هم آزاد است و هم درسراسر جهان چنین دانشگاهی وجود ندارد و اینجاست که زندگی معنای واقعی به خود می گیرد که بوی شهید و شهادت و عشق و بهشت می دهد و اینجا محضر امام زمان است و اینجا نور الهی تابیده است.

** شهید محمد جواد ملک زاده :

همشهریان وهمسنگران عزیزم، به شما وصیت می کنم همین طور که ما راه شهدای عملیات های حصرآبادان، فتح المبین، بیت المقدس، خیبر و والفجر (مقدماتی) را ادامه دادیم شما هم بعد از این عملیات ها راه ما را ادامه دهید . نمی خواهم در تشییع جنازه ام بی عفت ها و منافقین و ضدانقلاب ها شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید