گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 4

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 4

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 4

نوشته های ماندگار 4

پایگاه خبری شهدای کازرون، گزیده ای از دل نوشته ها و وصیتنامه های شهیدان گرانقدر جنگ تحمیلی درشهرستان کازرون را گردآوری و ارایه کرده است، وصیت نامه هایی که سرمشق عشق به پروردگار و هدایت گر انسان به سعادت حقیقی محسوب می شوند و یادگار ارزشمند انسان هایی والا مقام که تا ابد یاد و نامشان در تاریخ غنی این مرزو بوم جاودان و ماندگار خواهد ماند.

 

** شهید عزیر شاملی :

شما همگی باید روزی از این دنیا رخت بر بندید، هیچ کسی نمی تواند مرگ خود را به تأخیر بیاندازد . این انسانهای غافل و ای کسانی که شیطان یاد مگر را از دلهای شما برده است به فکر باشید که این مرگ باید همه را در بر گیرد. پس لااقل به همان اندازه که برای دنیای فانی خود توشه بر می دارید، برای آخرت هم توشه بردارید.

** شهید مصطفی اخگر :

من اعتقاد دارم که خدا با ماست و پیروزی نیز از آن ماست. امروز ما مطمئنیم هرکس برعلیه این حرکت الهی به خدعه و نیرنگ دست بزند خوار وزبون خواهد شد. من به تکلیف عمل می کنم، چرا که وظیفه و رسالت ما این است که از نوامیس و مقاصد اسلام و انقلاب اسلامی تا پای جان بایستیم .

** شهید اصغر ارجی :

شهیدان، این گلگون کفنان تاریخ، اینان که کتابشان قرآن، پیامشان ایمان و راهشان اسلام، اینان که اسوه های ایثار و مقاومت سلحشوران روز و عابدان شب ، سلاحشان تقوا کلامشان وحدت، امامشان خمینی و مقصدشان شهادت در راه الله است ، عاشقانی هستند که در پی معشوق که همان پروردگار جهانیان است می باشند.

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 3

** شهید محمدرضا محمدی :

خداوندا به مقام آنها که با تو پیوند دوستی برقرار نموده اند و تو با آنها مأنوس گشتی در روز قیامت رسوایم نفرما که رسوایی آن روز چه دشوار است . خداوندا تو منزه و پاکی، ازمقام غفران و رحمتت درخواست می نمایم که دراین دنیا من را از گناهان پاک نما و به دیار دوستانت رهنمون ساز.

** شهید محمدحسین اسکندری :

عزیزان استوار و مقاوم باشید، مصمم باشید، همانگونه که تا کنون بوده اید این وحدت را حفظ کنید و قدر نعمت رهبری را که جز لطف خداوندی نیست بدانید . امام را تنها نگذارید، ای پاسداران عزیز از ولایت فقیه پاسداری کنید که شما بازوی انقلاب هستید. دشمنان اسلام بدانند که از دریای سرخ عاشورا وضو ساخته و انشاء الله تا کربلا پیش می رویم.

** شهید ابراهیم رضوی :

انقلاب اسلامی درعمل نشان داد که تنها مکتب رهایی بخش اسلام است. من خدا را شکر می کنم که دراین عصر و زمان واقع شده ام تا درک کنم عظمت اسلام و شیعه را . ما مانند مردم کوفه نیستیم که درکوفه مسلم و درکربلا فرزند زهرا (س ) را تنها گذاشتند.

** شهید مهدی سلیمانی :

اسلام محتاج این خون هاست محتاج این دلیریها و ازخودگذشتگی هاست. دراین راه کشته شدن سعادت می خواهد اسلحه برزمین افتاده یاران را نباید برزمین مانده ببینیم. باید آن را برداریم و تا آخرین قطره خون خود راه آنها را ادامه دهیم.

** شهید جواد جوکار :

مگر می شود کسی مؤمن و پیروخط سرخ حسین باشد ولی دنیا را برآخرت برگزیند و مگر می شود انسان عاشق علی باشد اما با کفار و منافقین سازش کند. محال است فردی که رهبرش خمینی فرزند پاک رسول و علی باشد ولی تن به ذات و خواری دهد.

** شهید محمد کهدویی :

درنماز جمعه شرکت کنید زیرا باعث وحشت دشمنان است. دعا و راز و نیاز است که می تواند سیاهی ها و آلودگی ها را از قلب بزداید. ازخانواده های شهدا دیدن کنید زیرا آنها حق بزرگی برگردن ما دارند.

** شهید وحیدرضا جهانی آزاد :

پشتیبان نظم اسلامی و امام عزیز و روحانیت مبارز باشید و از اوامر و توصیه آنها بهره برداری کافی بنمائید تا اینکه انشاء الله با رهنمودهای پیامبر گونه رهبر کبیر انقلاب اسلامی بتوانیم به هدف اصلی خود نائل شویم.

دیدگاهتان را بنویسید