گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 5

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 5
خوشا به حال آنان که با شهادت رفتند،خوشا به حال آنان که در این قافله نور،جان و سر باختند... بدا به حال آنهایی که از کنار این معرکه بزرگ جنگ و شهادت و امتحان عظیم الهی ساکت و بی تفاوت و یا انتقاد کننده و پرخاشگر گذشتند. (امام خمینی قدس سره)

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 5

 

خوشا به حال آنان که با شهادت رفتند،خوشا به حال آنان که در این قافله نور،جان و سر باختند… بدا به حال آنهایی که از کنار این معرکه بزرگ جنگ و شهادت و امتحان عظیم الهی ساکت و بی تفاوت و یا انتقاد کننده و پرخاشگر گذشتند. (امام خمینی قدس سره)

 نوشته های ماندگار 5

شهدای کازرون: گزیده ای از دل نوشته ها و وصیتنامه های شهیدان گرانقدر جنگ تحمیلی درشهرستان کازرون را گردآوری و ارایه کرده است، وصیت نامه هایی که سرمشق عشق به پروردگار و هدایت گر انسان به سعادت حقیقی محسوب می شوند و یادگار ارزشمند انسان هایی والا مقام که تا ابد یاد و نامشان در تاریخ غنی این مرزو بوم جاودان و ماندگار خواهد ماند.

** شهید حمد خورشیدی :

افتخار می کنم که اسلام دین من است . و افتخار به واژه شهادت می کنم که اگر شهادتی نبود جامعه همچنان راکد می ماند و به ظلمت و تاریکی می رفت. آیا غیر از شهید کسی می تواند اینچنین به جامعه حیات بخشد.

** شهید نادر کمالی :

مادرجان، قبرحسین در چنگال دژخیمان است. اگرچه روح حسین همیشه یاور ماست و یزید این زمان هنوز دور قبر حسین حلقه زده اند مادر آیا تو دربرابر دیدار فاطمه زهرا (س) ایثاری نداری. آیا حاضر نیستی در راه حسین ، بدن فرزندت را قطعه قطعه کنند.  چرا مادر من مطمئن هستم که چنین قدرتی را دارای که در راه اسلام نه تنها یک فرزند بلکه تمام فرزندانت را فدا کنی.

** شهید محمد کریم علی پور :

امروز روز امتحان است ای کسانی که پوینده راه اسلام هستید و خود می دانید که تنها دین اسلام است که موجب سعادت انسانهاست، سعی کنید در تبلیغ آن بکوشید.

** شهید جواد کارگریان :

حجابتان را که علیه ذات دشمنان می باشد محکم تر کنید در دفاع از عفت و پاکدامنی تا سرحد جان مبارزه نمائید تقوای الهی را پیشه خود کنید و بر اخلاصتان هرچه بیشتر بیفزایید.

** شهید سرمست ابراهیمی :

سعی کنیم قبل از اینکه انقلابی باشیم ولایتی باشیم که اگر ولایتی باشیم انقلابی هم خواهیم ماند یک انقلابی باید اصولی عمل نماید  و اصولی کردن یعنی عدم وابستگی به گروه های انحرافی، چپ گرا و لیبرالیسم.

** شهید عبدالصمد فخار :

به دوستانم توصیه می کنم که فقط برای رضای خدا کار کنید و مخلصانه برای این امت ستم دیده خدمت کنید. همیشه و درهمه حال با هم مهربان باشید و قدر همدیگر را بدانید و مخلصانه پیرو خط امام باشید و رهنمودهای امام را گوش کنید.

** شهید حمزه خسروی :

آیا هیچ فکر کرده اید که اگر بنا بود این نظام آنگونه که مخالفینش می گویند ضد مردم است شکست خورده باشد یا نه؟ با آن همه مخالفت های خارجی و تروریست های داخلی و با از دست دادن آن همه مسئولان مملکتی همچنان پابرجا مانده است. دلیل این ثبات، و پابرجایی نظام، حمایت مردمی ازآن است.

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 4

** شهید علی نظر دهقانی :

هرنفسی چشنده مرگ است ، پس چه بهتر که این مرگ برای خدا و رضای او و برای احیای دین اسلام باشد. الهی تو خود می دانی که چقدر مشتاق شهادتم، ولی هدف من شهادت نیست بلکه انجام وظیفه و تحقق پیروزی دین است . اگر توانستیم می کشیم و اگر کشته شدیم درهردو حال پیروزی با ماست. همچنان که مولایمان حسین ابن علی (ع) این راه را پیمودند.

** شهید صفدر شهبازی :

ای برادران و خواهران گرامی وجود امام نصرفتی الهی است پس خدا را یاری کنید تا شما را یاری کند یاری کردن در این است که گوش بفرمان امام باشیم و نسبت به فرمایشات امام متعبد و مقید باشیم امروز باید پشت سرامام حرکت کنیم که راه نجات ما همین است.

** شهید عبدالرسول رضوی :

عشقم ، امیدم، آرزویم، ایمانم، جهادم، خونم، جسمم، زندگیم تو می باشی که تنها برای رضای تو به جبهه حق علیه باطل آمده ام و دراین راه حاضرم هزاران بار درمیدان جنگ شهید شوم ای خدای بزرگ حاضرم در راه تو تمام جوارحم را قطعه قطعه کنند و تمام سلولهایم را از هم جدا سازند.

 

دیدگاهتان را بنویسید