گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 3

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 3
خوشا به حال آنان که با شهادت رفتند،خوشا به حال آنان که در این قافله نور،جان و سر باختند... بدا به حال آنهایی که از کنار این معرکه بزرگ جنگ و شهادت و امتحان عظیم الهی ساکت و بی تفاوت و یا انتقاد کننده و پرخاشگر گذشتند. (امام خمینی قدس سر

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 3

 نوشته های ماندگار 3

پایگاه خبری شهدای کازرون، گزیده ای از دل نوشته ها و وصیتنامه های شهیدان گرانقدر جنگ تحمیلی درشهرستان کازرون را گردآوری و ارایه کرده است، وصیت نامه هایی که سرمشق عشق به پروردگار و هدایت گر انسان به سعادت حقیقی محسوب می شوند و یادگار ارزشمند انسان هایی والا مقام که تا ابد یاد و نامشان در تاریخ غنی این مرزو بوم جاودان و ماندگار خواهد ماند.

 

** شهید محمد پژگاله :

هرچه دارم از خدا دارم . من از همه چیز پایین ترم از خدا می خواهم که به من توفیق دهد تا بتوانم در راه او باشم. هیچگاه فضیلت نماز اول وقت را از دست ندهید. ازخدا خواسته ام به من توفیق دهد تا اینکه یک انسان واقعی باشم و در برخوردها و عملکردها ازراه راست خارج نشوم.

** شهید حاج هدایت الله مصلحیان :

شما را وصیت می کنم به تقوا و پرهیزکاری و دوری از گناه و عفت و پاکدامنی، ازشما می خواهم رشته دوستی را محکم کنید و در حفظ حجاب کوشا باشید. سفارش می کنم شما را به اقامه نماز اول وقت و امانت داری.

** شهید جلال نوبهار :

ای ملت شهید پرور از شما انتظار دارم که امام را تنها نگذارید و از امام و خط امام پیروی کنید و از دین و مذهب فاصله نگیرید و من دوست دارم خونم آنچنان مظلوم وار ریخته شود که فردا در مقابل حضرت فاطمه (س) روسیاه نباشم.

** شهید حبیب سیاوش :

خداوندا تا کی شاهد از دست دادن بهترین دوستان و عالیترین انسانها باشم که چطور سبقت می گیرند و با این دنیای فانی وداع می کنند ! در همه موقع و درهمه جا مرگ را فراموش نکنید همانطور که مولا حسین (ع) فرموده مرگ همواره ملازم و همراه آدم است. بارالها دستم از همه جا کوتاه شده است و ازهمه کس بریده ام. جزتو که بهترین نجات دهندگانی.

** شهید باقر سلیمانی :

یاران، دنباله رو روحانیت مبارز که در صدر آنان امام عزیز است باشید. کارهایتان برای رضای خدا باشد. ازهیچ چیز نترسید و از تفرقه بپرهیزید و تو ای دخترم همیشه حضرت زینب (ص) را درنظر داشته باش و طریقه زندگی کردن، محبت، مهربانی و ایثار و گذشت را از او یاد بگیر. خدایا یاریم ده از کسانی باشم که سرمایه وجودشان را به تو تقدیم داشته اند، و ارزش خویش را بازیافته اند.

** شهید علی نقی ابونصری :

عزیزان تقوای الهی را پیشه کنید و آخرتتان را برای زندگی مادی چند روزه تباه نگردانید. صفوفتان را فشرده تر کنید تا شیاطین نتوانند در میان شما رخنه نمایند. امر به معروف و نهی ازمنکر را دربین خودتان زنده نگه دارید. و شما ای خواهران و برادران دانشجو، باید در کنار روحانیت مبارز، مشعل دار این انقلاب باشید.

** شهید صفر غلامی :

ما در اطاعت از ولایت فقیه و امام عادل پس مهمتر و عظیم تر ازآن است که من حقیر وصیت به رعایت آن کنم، بزرگان و علما و آگاهان دین تکیه براین اصل داشته و شهدا با خون خود آن را تثبیت نموده اند.

** شهید مسلم آشتاب :

مادرم به خدا که من خجالت می کشم جون می دانم با چه زبانی ازشما تشکر کنم، تو برایم هم پدری دلسوز بودی و هم مادری مهربان ازتو می خواهم که مرا ببخشید و ازخدا برایم طلب مغفرت کنی. برادران نگذارید وجود بیگانگان و یا فرهنگ آنها به میهن اسلامیمان سرایت کند زیرا فرهنگ آنها از اساس با اسلام مخالف است.

** شهید نصرالله ایمانی :

عزیزان من و سروران گرامی آگاه باشید نسبت به منافقان آنهایی که از کفار بیشترند، و آنانکه با خداوند نیرنگ می کنند. آنانکه رویی به مؤمن و رویی به کافر دارند آنهایی که چون خفاشان در ظلمت قدرت اسلام و مجریان احکامشان را قبضه می کنند. آنها با سلاح حیله و تزویر صیاد حرکت انقلاب می شوند و همواره نازل آیه یأس و ناامیداند.

** شهید حسن عفیفیان :

ازشما می خواهم که پیرو ولایت فقیه و فرامین او باشید. ما باید همچنان شکر کنیم که خداوند چنین رهبری بیدار و توانا به ما عطا فرموده است.

** شهید غریبعلی قائدی :

عزیزان به فکر آخرت باشید، نکند زرق وبرق دروغین دنیا و خوشی های زودگذر شما را فریب دهد، همواره وحدت خود را حفظ نمایید که با وحدت و رهبری آگاه به همه اهداف عالیه اسلام خواهید رسید، از روحانیت که مبلغان و حافظان اسلام عزیزند حمایت کنید که حمایت از آنان حمایت از اسلام و قرآن است.

** شهید سید محمدشفیع نجیبی :

شما را وصیت می کنم به اینکه دراین راه که راه خداست استوار و مقاوم باشید که سرانجام راه خدا رستگاری است . دوباره تأکید می کنم که راه روحانیت اصیل را رها نکنید که اینها هستند اسلام و لاغیر.

دیدگاهتان را بنویسید