کلام شهدا” فرمانده شهید مسلم آشتاب ” عکس

کلام شهدا” فرمانده شهید مسلم آشتاب ” عکس
خلوص، سادگی، صداقت، صفا و صمیمیت، خاکی بودن، شجاعت، شهامت جوانمردی، مردمی بودن، فداکاری، استقامت، شکیبایی، تواضع، سخت کوشی، ولایت‌پذیری و ولایت‌خواهی، بصیرت دینی و انقلابی، شهادت‌طلبی و دنیاگریزی تنها بخشی از صفات برجسته شهیدان بود که اگر با شهادت تکمیل نمی‌شد وجود آنان به ساحل آرامش نمی‌رسید.

کلام شهدا” فرمانده شهید مسلم آشتاب ” عکس

 

پایگاه خبری شهدای کازرون، اگر آلبوم ایثارگری‌ها و فداکاری‌های شهرستان کازرون را ورق بزنید، افتخارات آن، چنان غنی است که در اولویت گذاری نام بزرگان بی‌نظیرش دچار تردید شده و نمی‌دانید که چگونه باید با تقدم و تاخر از بزرگواران این خطه یاد کرده و از کدامین آنها بگویی یا بیشتر به کدام نام آور بپردازید!

از میان جوانان و مردان شهرستان کازرون بزرگانی برخاستند که گمنام تر از هر گمنامی پا به میدان‌های نبرد گذاشتند،، راه بردند و راهبری کردند، آنان را به واسطه شخصیت بی‌بدیل و نفوذ کلامشان سردار می‌نامیدند، سردارانی که دست پرورده‌هایشان، تحت تاثیر نام، کلام، مرام، راه و منش شان قوت قلب می‌گرفتند، مردانه ایستادگی می‌کردند، در دریای خون می‌غلطیدند و به دیدار وجه‌الله می‌شتافتند.

 

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 2

 

در این پست از میان ۱۳۰۰ شهیدی که شهرستان کازرون تقدیم انقلاب و اسلام کرده است قسمتی از وصیتنامه فرمانده شهید مسلم آشتاب را که در قاب یک تصویر می باشد را مرور می کنیم.

کلام شهدا” فرمانده شهید مسلم آشتاب ” عکس

دیدگاهتان را بنویسید