گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 2

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 2
خوشا به حال آنان که با شهادت رفتند،خوشا به حال آنان که در این قافله نور،جان و سر باختند... بدا به حال آنهایی که از کنار این معرکه بزرگ جنگ و شهادت و امتحان عظیم الهی ساکت و بی تفاوت و یا انتقاد کننده و پرخاشگر گذشتند. (امام خمینی قدس سره)

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 2

نوشته های ماندگار 2

شهدای کازرون، گزیده ای از دل نوشته ها و وصیتنامه های شهیدان گرانقدر جنگ تحمیلی درشهرستان کازرون را گردآوری و ارایه کرده است، وصیت نامه هایی که سرمشق عشق به پروردگار و هدایت گر انسان به سعادت حقیقی محسوب می شوند و یادگار ارزشمند انسان هایی والا مقام که تا ابد یاد و نامشان در تاریخ غنی این مرزو بوم جاودان و ماندگار خواهد ماند.

** عبدالمهدی ماندنی پور:

امام را هرگز تنها نگذارید که غضب خدا برشما نازل می شود و اگر همیشه با او باشید و پیرو خط او باشید رحمت خدا را که درحال حاضر مشاهده می کنید بسویتان سرازیر می شود. ای پاسداران قرآن که امام به شما می فرماید خدا را پیش روی خود قرار دهید و نماز شب را بپا دارید تا نور ایمان در چهره شما مجسم باشد امام می فرماید من از این چهره های نورانی خوشم می آید . خداوند این قربانی را از این خانواده قبول بفرما.

** مسلم شیرافکن:

ای ملت غیور و ای ملت شهید پرور بدانید در موقعیتی که ما قرار داریم دشمن نفس های آخر خود را می کشد و جنگ به حساسترین نقطه خود رسیده و اگر دراین حال در جبهه ها احساس کمبود شود و سنگرها خالی بماند دشمن از فرصت استفاده کرده و ضربه خود را به پیکر اسلام وارد می کند و خدای ناخواسته خون شهدای اسلام مخصوصاً شهدای این انقلاب پایمالی می گردد پس همگی آستین ها را بالا بزنید و جنگ و جهاد در راه پروردگار را انتخاب کنید .

** محسن خسروی:

ای مردم، بدانید که تنها راه سعادت و عزت حمایت از امام امت است یار ویاور امام باشید که این پیام جمیع شهیدان است. جنگ نابرابر و تحمیلی عراق را براسلام فراموش نکنید که عزت و شرف ما در گرو همین جنگ است . بدانید که اسلام و قرآن از خون همه شهیدان عزیزتر و والاتر است صبر کنید و افتخار کنید براین گونه صبر در رضای مولا.

** شهید حسین کرمی:

سعی کنید خودتان را طوری کنترل کنید که باعث خشم خداوند نشوید . سعی کنید خدا را از خودتان راضی نگهدارید که این همان هدف اصلی است. فکرمی کنم راه راضی پروردگار گوش به فرمان امام بزرگوار و آگاه بودن است.

** شهید هرمز دهقان:

دردنیا مالی ندارم که بگویم چه کار کنید ولی ذکر خداوند از یادتان نرود که از همه چیز بالاتر است. الها صبرو استقامت به ما ارزانی دار و فکرت را به ما الهام کن، به دوستان بگویید دیگر جنگ را بهانه نکنید و برای مردم شهید داده کار کنید و ازدیگران هم کاربکشید، که ما به امید اسلام داریم جان می دهیم تا بعد خدا چه خواهد.

** شهید ابوذر دهقان:

ازهمه برادران و خواهران حزب الله می خواهم که با اعمال و رفتار صادقانه و مخلصانه وفاداری خود را به رهبری نشان دهند و اجازه ندهند که کسانی بخواهند در تضعیف جمهوری اسلامی و رهبری آن برآیند. ما نباید زیر بار ننگ ظالمین و ستمکاران برویم . ما باید انسان هایی با غیرت، با وجدان، متعهد ، مؤمن و آزاده باشیم و به درستی که هنر و مردانگی همین است.

دیدگاهتان را بنویسید