بیمارستان جا نداشت جانباز را بیرون کردند؛ واکنش رئیس

بیمارستان جا نداشت جانباز را بیرون کردند؛واکنش رئیس

بیمارستان جا نداشت جانباز را بیرون کردند؛واکنش رئیس جانباز 35 درصد جنگ تحمیلی که بر اثر عارضه شیمیایی و گشاد شدن دریچه قلب در بخش سی سی یو بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان هشترود بستری بود، ساعت 10 دو شب قبل از اتاق این بخش بیرون گذاشته شده و به راهرو بخش سی سی یو انتقال یافت.

 

 

شهدای کازرون، حاج سلیمان محرومی از جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس است که به علت فشار خون بالا و نا منظم بودن ضربات قلب به خاطر آشکار شدن علائم شیمیایی مدت پنج روز است که در بیمارستان هشترود بستری است. اما دو شب پیش در یک اقدامی نادر سوپر وایزر بیمارستان، وی را از اتاق مربوطه بیرون کرده و به جای این جانباز یک نفر دیگر را در آنجا بستری کردند.

سلیمان محرومی در یک گفت‌وگو گفت: بعد از اینکه بنده را از اتاق بیرون کردند با مسئولان بهداشت و درمان منطقه تماس گرفتیم ولی آنها گفتند که بیمارستان جا برای پذیرش بیمار ندارد. خانواده‌ام با فرماندار هشترود تماس گرفتند و فرماندار دستور پیگیری مسئله و بستری شدن بنده را صادر کرد اما متاسفانه سوپروایزر بیمارستان برخورد ناشایستی با من داشت.

دکتر جلیل اعتمادی رئیس بیمارستان امام حسین (ع) هشترود گفت: وظیفه همه مسئولان تکریم ارباب رجوع در همه اماکن است و کادر بیمارستان هشترود از این قائده مستثنی نیستند و باید با آغوش گرم پذیرای بیماران باشند و مشکلات مراجعه کنندگان را در یابند.

وی اظهار کرد: برخورد ناشایست مسئول شیفت شب بی‌جواب نخواهد ماند و برای ادای توضیحات باید در حراست شبکه بهداشت و درمان جواب پس دهد.

بر اساس این گزارش، پس از ورود رئیس بیمارستان به این جریان، حاج سلیمان محرومی به بخش داخلی انتقال داده شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید