الزام شرکت های هواپیمایی به ارائه بلیت تخفیف دار به ایثارگران

139314775 photoshohadayekazeroon 4

139314775 photoshohadayekazeroon 4طبق ماده 41 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، جانبازان 25 درصد و بالاتر، آزادگان و خانواده های شاهد و خانواده جانبازان 70 درصد در صورت مسافرت داخلی از طریق هر یک از شرکت های دولتی یا خصوصی هواپیمایی، راه آهن و کشتیرانی با ارائه کارت ایثارگری و یا معرفی نامه بنیاد از پرداخت 50 درصد هزینه مسافرت معاف هستند.

 

 

 شهدای کازرون، به گزارش «ایثار» به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، با عنایت به تصویب قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران مصوب 1386، سازمان هواپیمایی کشوری شرکت های هواپیمایی را ملزم به اجرای ماده 41 این قانون کرد که براساس آن نیمی از بهای بلیت از ایثارگران دریافت خواهد شد.

طبق ماده 41 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، جانبازان 25 درصد و بالاتر، آزادگان و خانواده های شاهد و خانواده جانبازان 70 درصد در صورت مسافرت داخلی از طریق هر یک از شرکت های دولتی یا خصوصی هواپیمایی، راه آهن و کشتیرانی با ارائه کارت ایثارگری و یا معرفی نامه بنیاد از پرداخت 50 درصد هزینه مسافرت معاف هستند.
گفتنی است؛ براساس تبصره 2 ماده  41 قانون مذکور، مشمولان این ماده در پروازهای خارجی با معرفی نامه بنیاد برای یک بار در سال از 50 درصد تخفیف مستقیم بهای روز فروش بهره مند هستند.

 

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید