خواسته‌های یک جانباز شیمیایی از بنیاد شهید

13931226 photoshohadayekazeroonچهار ماه است که تحت پوشش درمان بنیاد شهید قرار گرفته‌ام اما همچنان برای پرداخت هزینه‌های درمانی با مشکل مواجه هستیم.

 

 

 

شهیدای کازرون، جبار سعیدی جانباز 55 درصد اعصاب و روان است. وی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس «فرهنگ‌حماسه» ایسنا، می‌گوید: با گذشت چندین سال، عوارض شیمیایی بدنم را آسیب‌پذیر کرده است به گونه‌ای که در ماه چند بار به بیمارستان و دکتر مراجعه می‌کنم و هزینه‌های سنگینی را متقبل می‌شوم. اما با وجود اینکه چهار ماه است که تحت پوشش درمانی بنیاد شهید قرار گرفته‌ام هزینه درمانی‌ام به موقع و مرتب بازگردانده نمی‌شود. این در حالی است که پیش از این تحت پوشش سازمان جهاد کشاورزی بودم و معمولا خدمات رسانی آن‌ها بهتر و به موقع بود و با مشکلات مالی برای درمان مواجه نمی‌شدم. اکنون از مسئولان بنیاد شهید خواستار این هستم که تدابیری اتخاذ کنند که این هزینه‌ها برای درمان مرتب و سر موقع به حساب من واریز شود.

سعیدی همچنین درباره حضورش در جبهه و چگونگی مجروحیتش توضیح می‌دهد: با آغاز جنگ تحمیلی به جبهه رفتم تا اینکه در سال 1366 در جزیره مجنون براثر بمباران دشمن، شیمیایی شدم. 70 ماه در منطقه حضور داشتم که 17 ماه آن در ستاد جنگ‌های نامنظم شهید چمران بودم.

 

دیدگاهتان را بنویسید