کاستی‌ها مانع ترویج فرهنگ شهادت نشود

1393 Shahidi 3 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: کاستی‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران نباید مانع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه شود.

 

 

 

شهدای کازرون، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی، امروز(ششم اردیبهشت)، در جمع خانواده‌های شهدا و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز طی سخنانی اظهارکرد: تکریم شهدا، خانواده‌های شهدا، رزمندگان و ایثارگران کار شخص یا گروه و قشر خاصی نیست بلکه این یک وظیفه همگانی است و همه وظیفه داریم در راستای تکریم از شهدا و خانواده‌های ایثارگران تلاش کنیم.

وی افزود: همه پیشرفت‌های کنونی کشور به برکت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه حاصل شده است و فعالیت بیشتر در این زمینه برکات فراوانی را نصیب ایران اسلامی می‌کند.آزادی، عزت و اقتدار ملت ایران مرهون خود پاک شهیدان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است، پس تکلیف همه ما این است که راه شهداء را با تمام وجود در لبیک به ندای امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب ادامه دهیم.امروز جامعه بیش از گذشته نیاز به شناخت شهدا و راه آنان دارد زیرا با شناخت ویژگی‌های این عزیزان می‌توانیم مسیر آینده را ترسیم کنیم.

وی در ادامه از چگونگی عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران سخن به میان آورد و گفت: کارکنان سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران باید با صبر و حوصله به ایثارگران خدمت ارئه دهند و با گوش دادن به سخنان جانبازان و ایثارگران موجب کاهش بخشی از رنج‌هایی شوند که آنان متحمل می‌شوند.

وی در پایان گفت: ضعف‌هایی در سیستم اطلاعاتی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور وجود دارد که کارشناسان مربوطه در حال برنامه‌ریزی و برطرف کردند این نقیصه‌ها هستند اما باید توجه داشته باشیم که این کاستی‌ها نباید باعث عدم ترویج فرهنگ ایثار و شهدات در جامعه شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید