شهیدی: خدمت به جامعه ایثارگری با رعایت عدالت ضروری است

13934919 photoshohadayekazeroon 200 150نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با اعضای مرکز کمیسیون پزشکی بنیاد گفت: برای ادای حقوق ایثارگران از هیچ خدمتی فروگذار نکنید و با رعایت عدالت در خصوص همه ایثارگران به این جامعه خدمت کنید.

 

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی از مرکز کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران بازدید کرد و در جریان روند فعالیت ها و ظرفیت های این مرکز قرار گرفت.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید با اشاره به اینکه کار در این سازمان و خدمت به جامعه ای با حدود سه میلیون نفر جمعیت بسیار سخت و پرارزش است، گفت: دشمن در جنگ تحمیلی به قصد از بین بردن و تکه تکه کردن این کشور به ماحمله کرده بود و ما امروز مدیون جامعه ایثارگری هستیم و هر آنچه داریم از آنهاست.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ایران امروز با ثبات‌ترین کشور منطقه و پرآوازه‌ترین کشور در دنیاست و تاکنون از نظر فناوری پیشرفت‌های بسیاری داشته که همه مدیون شهدا و ایثارگران است.

وی با اشاره به راه‌های موفقیت در خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری با وجود مشکلات و سختی‌های بسیار، گفت: یکی از دغدغه‌های مورد توجه ما در بنیاد، فعالیت‌های کمیسیون پزشکی است، عزیزانی که به این بخش از بنیاد مراجعه می‌کنند درصدد استفاده از نهایت امکانات هستند تا از این طریق از بار مشکلات خود بکاهند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد خطاب به مسئولان کمیسیون پزشکی، گفت: خدمت به جامعه ایثارگری، عبادت است و اگر ما بتوانیم لبخندی بر روی لبان یک ایثارگر بنشانیم، کمال لذت از آن ماست پس حوصله داشته باشید و طوری رفتار کنید که وقتی ایثارگری با کوله‌باری از مشکلات نزد شما می‌آید، بتوانید کمی از بار مشکلات او را سبک‌تر کنید و اخلاق، ثبات و استقامت در کار را ابزار خود کرده و به فعالیت ادامه دهید.

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر رعایت اخلاق خوب در برخورد با خانواده‌های شهدا و ایثارگران، گفت: با توجه به دینی که بر گردن ما است و همچنین کار سختی که بر عهده داریم، باید با حوصله، صبر و اخلاق خوب کار کنیم.

شهیدی افزود: برای ادای حقوق ایثارگران از هیچ خدمتی فروگذار نکنید و با رعایت عدالت در خصوص همه، به این جامعه خدمت کنید. در این مسیر گوش به حرف احدی ندهید، توصیه‌پذیر نباشید و با تسریع در پیگیری امور، فقط حق را در نظر بگیرید؛ اگر از حقی از حقوق ایثاگران ضایع شود، خداوند ما را نخواهد بخشید چون آنان با هدفی خاص و با اخلاص به جبهه رفتند و بهترین دارایی‌های خود را تقدیم کردند.

وی با اشاره به ارائه امکانات از سوی بنیاد در حد توان برای رفع مشکلات ایثارگران در کمیسیون پزشکی، خاطرنشان کرد: در استان‌ها متقاضی کمیسیون پزشکی بسیار زیاد است و ما می‌خواهیم این کار به خوبی انجام شود. شما هم وقت بگذارید تا کمی از این بار کاسته شود.

شهیدی تأکید کرد: فعالیت با تدبیر، مدیریت و برنامه‌آفرینی نو با امکانات کم، بسیار ارزشمند است و ما می‌کوشیم تا در حد توان کمبودها را جبران کنیم، شما نیز با رعایت ضوابط قانونی و آیین‌نامه‌ای، موارد مورد نیاز را پیشنهاد دهید تا فعالیت‌های این مرکز تسریع شود.

در این دیدار عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، غلامرضا طائبی رئیس مرکز کمیسیون پزشکی بنیاد و دیگر اعضای این مرکز نیز حضور داشتند.

ایسنا

 

دیدگاهتان را بنویسید