گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 8

13931200 photoshohadayekazeroonخوشا به حال آنان که با شهادت رفتند،خوشا به حال آنان که در این قافله نور،جان و سر باختند… بدا به حال آنهایی که از کنار این معرکه بزرگ جنگ و شهادت و امتحان عظیم الهی ساکت و بی تفاوت و یا انتقاد کننده و پرخاشگر گذشتند. (امام خمینی قدس سره)

 

 

 

 نوشته های ماندگار 8

شهدای کازرون به مناسبت هفته ی دفاع مقدس، گزیده ای از دل نوشته ها و وصیتنامه های شهیدان گرانقدر جنگ تحمیلی درشهرستان کازرون را گردآوری و ارایه کرده است، وصیت نامه هایی که سرمشق عشق به پروردگار و هدایت گر انسان به سعادت حقیقی محسوب می شوند و یادگار ارزشمند انسان هایی والا مقام که تا ابد یاد و نامشان در تاریخ غنی این مرزو بوم جاودان و ماندگار خواهد ماند.

** شهید علی اکبر اسدزاده :

ازشما خانواده گرامی یک تقاضا دارم و آن هم تقاضای دعاست. پدر ومادر عزیزم دعا کنید که هرچه زودتر ما را به خط اول جبهه بفرستند.

** شهید عبدالحسین جوکار :

آفرین برشما ملت قهرمان ایران که لبیک گویان به امام خود فرزندانتان را در راه اسلام دادید حق خون شهدا به گردن شما محصلین و معلمین انقلابی ایران است که پیام شهدا را بگوش ملت همیشه در صحنه ایران برسانید.

** شهید شکرالله جوکار :

برادران و خواهران گرامی شما مشاهده می کنید که از جنایتکاران هر روز این عمل سر می زند که از راهی که امکان موفقیت دارند وارد می شوند تا انقلاب و اسلام بزرگ را به شکست و نابودی بکشانند  ولی شما همانطور که به دنیا نشان داده اید تا زنده اید بیشتر و استوارتر می تازید و سرمشق برای مبارزه سایر امتها می شوید.

** شهید اسماعیل کرمی :

پدر و مادر عزیز ازشما خواهشی دارم اگر شهید شدم بخاطر مهر و عطوفت پدر ومادری هرکس برای فرزندش گریه و زاری می کند ولی شما استقامت کرده و لبخند افتخار آمیز برلب آورید و شکر خدای و دعای طول عمر امام کنید تا در پیشگاه پروردگار اجر بیشتری نصیب شما گردد.

** شهید خداداد کرمی :

دراین لحظه حساس باید بفرمان امام لبیک گویم و به آن عمل کنم و باید آنچه که ما از مردم انتظار داریم خود نیز باید به آن عمل کنیم.

** شهید مهران کتویی زاده :

من عاشقانه و عارفانه و خالصانه در رکاب امام با دشمنان دین خدا ستیز خواهم کرد و هدفم از اینکار دو چیز است، اول انجام وظیفه شرعی و دوم پاسخ به نوای فرزند حق امیدوارم که با انجام اینکار شرعی والهی دین خود را نسبت به اسلام و انقلاب ادا کرده باشم.

 ** شهید محمدصادق کتویی زاده :

مادرجان، اگرشهید شدم نمی خواهم گریه کنی ومثل مادر علی اکبر و علی اصغر صبر داشته باش. به برادرانم بگویید که راهم را ادامه دهند تا هرگز تفنگم بر زمین نباشد و اسلام را تداوم ببخشند و هرگز زیر بارظلم و ستم نروند.

** شهید حسن همدانی نژاد :

هیچگاه دست ازحمایت پیشوای عالیقدر جهان اسلام خمینی بت شکن برندارید که براستی ثابت شده است که نائب امام زمان است و اطاعت و پیروی از ایشان پیروی از امام زمان و مخالفت با او مخالفت با امام زمان است.

** شهید بهرام همدانی نژاد :

امام را تنها نگذارید و برای طول عمر او دعا کنید و همیشه اتحاد خود را تا می توانید حفظ کنید . و با منافقین کوردل مبارزه کنید و نگذارید که به این انقلاب کوچکترین ضربه ای وارد کنند از شما می خواهم که اگر توان رزمی نداریم با مال و ثروت های خود جهاد کنید.

 ** شهید فرهاد کوهنورد :

شما را دعوت می کنم به اینکه صبرواستقامت را پیشه خود کنید و از شما می خواهم که وصیت نامه شهدا را بخوایند تا سفارشهای آنها را دریابید که نباید به این دنیای فانی دل بست.

 

دیدگاهتان را بنویسید