گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 8

13931200 photoshohadayekazeroon

13931200 photoshohadayekazeroonخوشا به حال آنان که با شهادت رفتند،خوشا به حال آنان که در این قافله نور،جان و سر باختند… بدا به حال آنهایی که از کنار این معرکه بزرگ جنگ و شهادت و امتحان عظیم الهی ساکت و بی تفاوت و یا انتقاد کننده و پرخاشگر گذشتند. (امام خمینی قدس سره)

 

 

 

 نوشته های ماندگار 8

شهدای کازرون به مناسبت هفته ی دفاع مقدس، گزیده ای از دل نوشته ها و وصیتنامه های شهیدان گرانقدر جنگ تحمیلی درشهرستان کازرون را گردآوری و ارایه کرده است، وصیت نامه هایی که سرمشق عشق به پروردگار و هدایت گر انسان به سعادت حقیقی محسوب می شوند و یادگار ارزشمند انسان هایی والا مقام که تا ابد یاد و نامشان در تاریخ غنی این مرزو بوم جاودان و ماندگار خواهد ماند.

** شهید علی اکبر اسدزاده :

ازشما خانواده گرامی یک تقاضا دارم و آن هم تقاضای دعاست. پدر ومادر عزیزم دعا کنید که هرچه زودتر ما را به خط اول جبهه بفرستند.

** شهید عبدالحسین جوکار :

آفرین برشما ملت قهرمان ایران که لبیک گویان به امام خود فرزندانتان را در راه اسلام دادید حق خون شهدا به گردن شما محصلین و معلمین انقلابی ایران است که پیام شهدا را بگوش ملت همیشه در صحنه ایران برسانید.

** شهید شکرالله جوکار :

برادران و خواهران گرامی شما مشاهده می کنید که از جنایتکاران هر روز این عمل سر می زند که از راهی که امکان موفقیت دارند وارد می شوند تا انقلاب و اسلام بزرگ را به شکست و نابودی بکشانند  ولی شما همانطور که به دنیا نشان داده اید تا زنده اید بیشتر و استوارتر می تازید و سرمشق برای مبارزه سایر امتها می شوید.

** شهید اسماعیل کرمی :

پدر و مادر عزیز ازشما خواهشی دارم اگر شهید شدم بخاطر مهر و عطوفت پدر ومادری هرکس برای فرزندش گریه و زاری می کند ولی شما استقامت کرده و لبخند افتخار آمیز برلب آورید و شکر خدای و دعای طول عمر امام کنید تا در پیشگاه پروردگار اجر بیشتری نصیب شما گردد.

** شهید خداداد کرمی :

دراین لحظه حساس باید بفرمان امام لبیک گویم و به آن عمل کنم و باید آنچه که ما از مردم انتظار داریم خود نیز باید به آن عمل کنیم.

** شهید مهران کتویی زاده :

من عاشقانه و عارفانه و خالصانه در رکاب امام با دشمنان دین خدا ستیز خواهم کرد و هدفم از اینکار دو چیز است، اول انجام وظیفه شرعی و دوم پاسخ به نوای فرزند حق امیدوارم که با انجام اینکار شرعی والهی دین خود را نسبت به اسلام و انقلاب ادا کرده باشم.

 ** شهید محمدصادق کتویی زاده :

مادرجان، اگرشهید شدم نمی خواهم گریه کنی ومثل مادر علی اکبر و علی اصغر صبر داشته باش. به برادرانم بگویید که راهم را ادامه دهند تا هرگز تفنگم بر زمین نباشد و اسلام را تداوم ببخشند و هرگز زیر بارظلم و ستم نروند.

** شهید حسن همدانی نژاد :

هیچگاه دست ازحمایت پیشوای عالیقدر جهان اسلام خمینی بت شکن برندارید که براستی ثابت شده است که نائب امام زمان است و اطاعت و پیروی از ایشان پیروی از امام زمان و مخالفت با او مخالفت با امام زمان است.

** شهید بهرام همدانی نژاد :

امام را تنها نگذارید و برای طول عمر او دعا کنید و همیشه اتحاد خود را تا می توانید حفظ کنید . و با منافقین کوردل مبارزه کنید و نگذارید که به این انقلاب کوچکترین ضربه ای وارد کنند از شما می خواهم که اگر توان رزمی نداریم با مال و ثروت های خود جهاد کنید.

 ** شهید فرهاد کوهنورد :

شما را دعوت می کنم به اینکه صبرواستقامت را پیشه خود کنید و از شما می خواهم که وصیت نامه شهدا را بخوایند تا سفارشهای آنها را دریابید که نباید به این دنیای فانی دل بست.

 

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید