دیدار جمعی از رزمندگان کازرونی گردان فجر با خانواده شهیدان صفری

دیدار جمعی از رزمندگان کازرونی گردان فجر با خانواده شهیدان صفری

دیدار جمعی از رزمندگان کازرونی گردان فجر با خانواده شهیدان صفریجمعی از رزمندگان و پیشکسوتان کازرونی گردان فجر تیپ 33 المهدی (عج) در دوران دفاع مقدس با خانواده شهیدان ابراهیم (اسماعیل) و کریم صفری دیدار و یاد و خاطره این شهیدان والامقام را گرامی داشتند.

 

 

 

 شهدای کازرون، شامگاه شنبه شب  جمعی از رزمندگان دفاع مقدس همانند شنبه شب های هر هفته، باز هم به دیدار خانواده شهیدی رفتند که دو فرزند رشید خود را در سن 18 و 28 سالگی نثار راه اسلام و انقلاب کردند و چندین سال است که پدر این شهیدان نیز به فرزندانش پیوسته است.

 

در این دیدار یکی از رزمندگان با ذکر خاطره ای از ابراهیم و پدرش گفت: یک شب، همراه با برادرم (سردار شهید حبیب سیاوش)، ابراهیم صفری و پدرش از مسجد برمی گشتیم که حبیب گفت: مشهدی سلمان خداوند فرموده است یک پنجم مال خود را باید به عنوان خمس بدهید، شما خمس پنج فرزندت را چگونه می دهی؟ مشهدی سلمان بلافاصله گفت ابراهیم هم خمس فرزندانم. اگر هم ابراهیم ناراحت است کریم را می دهم. این مرد خدا به وعده خویش عمل کرد و دو فرزند خویش را در راه خدا تقدیم اسلام وانقلاب نمود.

 

شهید کریم صفری در سال 61 درعملیات محرم منطقه شوش و برادرش ابراهیم در سال 66 در منطقه شلمچه وهنگام پاتک دشمن به شهادت رسیده اند و حاج سلمان صفری  پدر این شهیدان نیز چند سال قبل به فرزندان شهیدش پیوسته است.

 

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید