گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 7

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 7

گنجینه های ارزشمند شهدای کازرون 7خوشا به حال آنان که با شهادت رفتند،خوشا به حال آنان که در این قافله نور،جان و سر باختند… بدا به حال آنهایی که از کنار این معرکه بزرگ جنگ و شهادت و امتحان عظیم الهی ساکت و بی تفاوت و یا انتقاد کننده و پرخاشگر گذشتند. (امام خمینی قدس سره)

 

 

 

 نوشته های ماندگار 7

شهدای کازرون به مناسبت هفته ی دفاع مقدس، گزیده ای از دل نوشته ها و وصیتنامه های شهیدان گرانقدر جنگ تحمیلی درشهرستان کازرون را گردآوری و ارایه کرده است، وصیت نامه هایی که سرمشق عشق به پروردگار و هدایت گر انسان به سعادت حقیقی محسوب می شوند و یادگار ارزشمند انسان هایی والا مقام که تا ابد یاد و نامشان در تاریخ غنی این مرزو بوم جاودان و ماندگار خواهد ماند.

** شهید رجب کتویی زاده :

ازشما می خواهم که همواره دلتان با خدا باشد و امام را هرگز فراموش نکنید ، دعا را از یاد نبرید و با خواندن دعا و قرآن دشمن را کور کرده و نابودشان کنید و همیشه همدیگر را دوست بدارید.

** شهید مختار عظیم پور :

ازدوستان و آشنایان می خواهم که راه امام حسین را ادامه دهید . ازشما می خواهم چند روزی که دراین دنیای فریب دهنده هستید فریب این شیاطین منافق  و وابستگان شرق  و غرب را نخورید تا آنجا که در توان دارید برای این مملکت خدمت کنید همانطور که قبلاً این کار را می کردید.

** شهید حسینعلی سبزواری :

امام را یاری کنید ودر هیچ زمانی حتی یک لحظه او را تنها نگذارید که او همانا کشتی نجات است و از سوی خدا برای هدایت بندگان دراین زمان برای ما فرستاده شده . شما یاوران امام هستید و چشم امام به شماست پس با حضور در جبهه ها امام را یاری کنید که هرچه بیشتر او را یاری کنید اسلام را یاری کرده اید.

** شهید محمد جوکار :

ازمسئولین کشور عزیزم تقاضا دارم که فرمان های امام را از دل و جان بپذیرید و ملت را همواره راضی نگه دارید تا شکستی درانقلاب بوجود نیاید، مبادا خدای نکرده انقلابی را که با خون هزاران نوگل و نوداماد و علی اکبرها و علی اصغرها و حبیب بن مظاهر ها به این حد رسیده نسبت به آن بی تفاوت باشید.

** شهید غلام جوکار :

من افتخار می کنم که خدای متعال توفیق داد که جز سپاه (محمد (ص) باشم شاید که بتوانم جوابگوی ندای «هل من ناصراً ینصرون » حسین باشم. الان لحظات حساس برای این نهضت عظیم است که پیروزی اسلام دراین جنگ باعث سرافرازی دین خدای متعال می شود.

** شهید محمد رحیم زارع :

اکنون که به جبهه اعزام می شوم تنها هدفم رضای خدا و برای حفظ نظام جمهوری اسلامی است پیامم به برادران و امت حزب الله این است که با انجام واجبات و مستحبات و ترک محرمات و مکروهات تقوای خویش را حفظ و پاسدار انقلاب اسلامی باشند.

** شهید قنبر زارع :

برادرم باید عاشورا را هرروز بلکه هرساعت تکرار کنیم تا آوای مظلومیت حسین را بر پهنه بیکرانه ظلم طنین افکند و برادرم باید شنید پیام مولا علی را که بر هر ظالمی می تازیم و ازهر مظلومی دفاع می کنیم ، و برشماست که امروز جهانی را به حرکت و انقلاب واداری.

** شهید سیدباقر سعید :

خدایا چگونه تو را شکر کنم در حالیکه نبودم بوجودم آوردی ، مرده بودم زنده ام کردی بس نمیران وشهادت را نصیبم کن ، کمک کن تا شکر آنچه دادی و ندادی بجای آورم پروردگارا ما را بخود وامگذار.

** شهید سیدمحمدحسین سعید :

اگراین جسم خاکی لیاقت وصال عالم ملکوت را نداشت تا 18 ساله نشده ام درجبهه می مانم و هم وارد سپاه می شود و به فضل پروردگار درهرنقطه ای که لازم باشد مشغول خدمت خواهم شد. اگر لازم نشد آنقدر می مانم تا دیدار معشوق حاصل آید.

** شهید علیرضا اسدزاده :

خوشا به حال کسانی که ازاین خواب بیدار شده اند و می دانند از کجا آمده و به کجا می روند، چه کسی و از کجا هستند آنها خالص ومقربان درگاه الهی هستند آنها عاشق خدایند و بسوی او بر می گیردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید