دیدار با خانواده شهید فرهادرضازاده توسط جمعی از رزمندگان دفاع مقدس در کازرون

دیدار با خانواده شهید فرهادرضازاده توسط رزمندگان دفاع مقدس در کازرون

دیدار با خانواده شهید فرهادرضازاده توسط رزمندگان دفاع مقدس در کازروندیدار جمعی از پیشکسوتان جهاد و شهادت با پدرو مادربزرگوار یک شهید و یک جانباز در کازرون و تجلیل از فداکاری آنان.

 

 

 

 

شهدای کازرون، جمعی از رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس در دیدار هفتگی خود دیشب با حضور در منزل شهید (فرهادرضازاده)، از تلاشهای ایثارگرانه حاج جعفر رضا زاده پدر این شهید والامقام، در دوران دفاع مقدس و خدمات ایشان در سپاه پاسداران تجلیل کردند.

حاج جعفر رضازاده پس از پیروزی انقلاب با عضو یت در سپاه پاسداران کازرون و در دوران هشت سال دفاع مقدس و انجام خدمات فراوان به اسلام و انقلاب تعداد یازده نفر از نزدیکان وی از جمله فرزند و برادر ایشان (سردار شهید حاج موسی رضازاده) به شهادت رسیده اند و یکی دیگر از فرزندانش به درجه جانبازی مفتخر گردیده است.

 

دیدار با خانواده شهید فرهادرضازاده توسط رزمندگان دفاع مقدس در کازرون

 

فرزند وی بنام فرهاد در اردیبهشت سال 66 دربانه و برادر ایشان حاج موسی در اسفند 66 در حلبچه به شهادت رسیدند و فرزند دیگر این پدر بزرگوار بنام حاج صمد نیز در جبهه های حق علیه باطل به درجه جانبازی نایل گردید.

 

حاج جعفر ضمن اظهار خوشحالی نسبت به حضور و دیدارهمرزمان و همسنگران فرزندش باوی در حق آنان دعای خیر و از خداوند آرزوی موفقیت و سلامتی برایشان نمود.

 

دیدار با خانواده شهید فرهادرضازاده توسط رزمندگان دفاع مقدس در کازرون

 

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید