Untitled-01
جستجو
Close this search box.

پدر شهید فرهاد رضازاده به لقاء الله پیوست

13931333 photoshohadayekazeroonحاج جعفر رضازاده برادر شهید و پدر یک شهید و یک جانباز 18 بهمن ماه 93 دعوت حق را لبیک گفت و میهمان برادر و فرزند شهیدش شد.

 

 

 

 

شهدای کازرون، حاج جعفر رضازاده برادر سردار شهید حاج موسی رضازاده و پدر بزرگوار و مکرم شهید فرهاد رضازاده و یک جانباز ظهر امروز 18 بهمن ماه 93  بعد از یک عمر خدمت به نظام اسلامی دعوت حق را لبیک گفت و میهمان فرزند و برادر شهیدش شد.

مراسم تشییع پیکر این پدر بزرگوار فردا یکشنبه 19 بهمن ماه 93 ساعت 4 بعد ازظهر در بهشت زهرای کازرون برگزار می شود .

برادر شهید مرحوم  حاج جعفر رضازاده، سردارشهید حاج موسی رضازاده است که در سال 1318، در شهرستان كازرون به دنيا آمد. وی یکی از مبارزین و از همراهان سردار حاج جعفر اسدی از قبل از انقلاب بود و فعالیت سیاسی ایشان در آشنایی شهید محراب آیت‌الله مدنی به اوج خود رسید، به طوریكه رابط بین شهید مدنی و روحانیونی چون آیت الله یزدی، آیت الله موسوی تبریزی، آیت الله دستغیب و دیگر علما و روشنفكران در قم و در یزد، همدان، تهران و شیراز می‌گردد، نوزده اسفندماه 1366، در منطقه حلبچه بر اثر استنشاق گاز شیمیایی به شهادت رسيد. مزار وي در بهشت زهرای کازرون واقع است.

فرزند شهید مرحوم حاج جعفر رضازاده، شهید فرهاد رضازاده متولد یکم شهریور 1345 می باشد که در شهرستان‌ كازرون چشم‌ به جهان گشود.

وی پس از حضور در جبهه، پنجم اردیبهشت 1366، در منطقه بانه و در عملیات کربلای ده شهيد و در بهشت زهرای کازرون در کنار دیگر همرزمانش به خاك سپرده شد.

مرحوم حاج جعفر رضازاده علاوه بر برادر و فرزند شهیدش، دارای یک فرزند جانباز قطع عضو(حاج صمد رضازاده) نیز است.

 

دیدگاهتان را بنویسید