Untitled-01
جستجو
Close this search box.

دانلود کنید: این برنامه به شما کمک می‌کند نماز خود را اول وقت بخوانید

13931360 photoshohadayekazeroonشاید شما هم  تعداد متفاوتی نمازهای قضا دارید که هر وقت به فکر خواندن آنها می افتید تنها یه مشکل  به نظرتان می‌آید آن هم حساب و کتاب کردن آنهاست. با نرم افزار مدیریت نمازها به راحتی نمازهای قضای خود را مدیریت کنید.

 

 

 

شهدای کازرون، نماز بهترین اعمال دینی است که اگر قبول درگاه خداوند عالم شود، عبادت‌های دیگر هم قبول می‌شود، و اگر پذیرفته نشود اعمال دیگر هم قبول نمی شود و همان‌طور که اگر انسان شبانه‌روزی پنج نوبت در نهر آبی شستشو کند، چرک در بدنش نمی ماند، نمازهای پنج‌گانه هم انسان را از گناهان پاک می کند و سزاوار است که انسان نماز را در اوّل وقت بخواند، و کسی که نماز را پست و سبک شمارد مانند کسی است که نماز نمی خواند، پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: کسی که به نماز اهمیت ندهد و آن را سبک شمارد سزاوار عذاب آخرت است. روزی حضرت در مسجد تشریف داشتند، مردی وارد و مشغول نماز شد، و رکوع و سجودش را خوب بجا نیاورد، حضرت فرمودند: اگر این مرد در حالی که نمازش این‌طور است از دنیا برود، به دین من از دنیا نرفته است.

2995203 499

تا به حال شده بدانید نماز قضا دارید ولی ندانید چند رکعت؟ یا اصلا ندانید کدام نماز شما قضا شده است؟ آیا یک مدتی نماز نخوانده‌اید و الان می خواهید قضای آن را بخوانید ولی نمی دانید باید چند تا نماز بخوانید، نرم افزار مدیریت نماز می تواند جواب تمام سئوال های شما را پاسخ بدهد. نرم افزار مدیریت نماز شامل 5 بخش می باشد که بخش اول نماز شمار است. در این بخش شما می توانید نمازهای که قضا شده اند را مشخص می کنید تا بدانید چند نماز قضا دارید که بعدا آنها را به جا بیاورید. بخش دوم نرم تعقیبات نماز است. تا حالا شده بخواهید تعقیبات نمازهای خود را بجا بیاورید اما ندانید باید چکار کنید در این بخش می توانید تعقیبات نمازهای خود را بجا بیاورید. بخش سوم نماز اول وقت است که در این بخش ثواب ها و پاداش های نماز اول وقت به همراه فواید آن بیان شده است. بخش چهارم محاسبه گر نماز است. اگر تا کنون نماز نخوانده اید می توانید از این بخش محاسبه کنید تا بدانید چه مقدار نماز قضا دارید تا آنها را بجا بیاورید و مرحله پنجم ذکر شمار است.

 • تصاویر محیط برنامه، برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید

 

مدیریت نماز مدیریت نماز مدیریت نماز

 

 • دانلود و مشخصات فایل

 

دانلود

 • حجم: 6.10 کیلوبایت
 • نسخه: 1.0
 • اجرا در: اندروید 2.3 به بالا
 • رمز فایل فشرده: www.yjc.ir

 

دیدگاهتان را بنویسید