سردار باقرزاده: پیکر 121 شهید دفاع مقدس وارد کشور می شود

سردار باقرزاده: پیکر 121 شهید دفاع مقدس وارد کشور می شود

سردار باقرزاده: پیکر 121 شهید دفاع مقدس وارد کشور می شودفرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از ورود پیکرهای مطهر 121 شهید دوران دفاع مقدس به کشور خبر داد و گفت: پیکر این شهدا صبح پنجشنبه دوم بهمن از مرز شلمچه وارد کشور می شود.

 

 

شهدای کازرون، سردار سرتیپ پاسدار«سید محمد باقرزاده» افزود: این پیکرهای مطهر در طول یک ماه گذشته و با تلاش کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از مناطق عملیاتی فاو، ابوفلوس، نهر کتیبان، مجنون، شرق دجله، العماره و زبیدات عراق کشف شده اند.

وی ادامه داد: در بین این شهدای سرافراز تازه کشف شده، پیکر یکی از خلبانان ارتش جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که مورد استقبال همرزمان این شهید در نیروی هوایی قرار خواهد گرفت.

سردار باقرزاده توضیح داد: در کاوش های اخیر، اجساد 731 تن از کشته شدگان عراقی در خاک این کشور کشف و به مقامات عراقی تحویل شده است.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین اضافه کرد: علاوه بر این پنجشنبه دوم بهمن 16 جسد کشف شده سربازان عراقی در خاک جمهوری اسلامی ایران، به مسوولان عراقی تحویل داده می شود.

سردار باقرزاده از مردم شهرهای خرمشهر، آبادان و کاروان های راهیان نور دعوت کرد تا در مراسم استقبال از این شهدا به نمایندگی از ملت ایران حضور یابند.

 

دیدگاهتان را بنویسید