جمعی از رزمندگان کازرونی باهمسروفرزندان شهید مسلم رستم زاده در شیراز دیدار کردند

جمعی از رزمندگان کازرونی با همسر و فرزندان شهید مسلم رستم زاده در شیراز دیدار کردند

جمعی از رزمندگان کازرونی با همسر و فرزندان شهید مسلم رستم زاده در شیراز دیدار کردندجمعی از رزمندگان کازرونی گردان فجر در دوران دفاع مقدس امروز صبح با حضور در منزل فرمانده شهید مسلم رستم زاده که از شهدای شهرستان فسا می باشد با همسر و دو فرزند آن شهید والامقام دیدار و یاد و خاطره دوست و همرزم خویش را گرامی داشتند.

 

 

 

سرویس «حماسه و دفاع» شهدای کازرون، شهید مسلم رستم زاده همزمان با تجاوز ارتش بعث عراق به ایران اسلامی به جبهه های دفاع مقدس اعزام گردید. ایشان با حضور در مناطق عملیاتی جنوب و غرب بعد از شرکت در چندین عملیات بزرگ سرانجام در عملیات کربلای چهار و عبور از اروند به شهادت رسید.

 

در این دیدار صمیمی همسر شهید مسلم رستم زاده ضمن خوش آمد به دوستان و همسنگران شهیدوالامقام و تشکر و قدردانی از آنها گفت: شما همرزمان آقا مسلم برای من همانند بوی پیراهن حضرت یوسف می باشید. و از شما می خواهم فرزندانم را از خصوصیات و خلق و خوی پدرشان در جبهه های دفاع مقدس آشنا کنید

 

در این دیدار از سوی رزمندگان کازرونی یک قاب مزین به عکس این شهید والامقام به رسم یادبود تقدیم همسر و فرزندان محترم شهید مسلم رستم زاده گردید.

 

جمعی از رزمندگان کازرونی با همسر و فرزندان شهید مسلم رستم زاده در شیراز دیدار کردند

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید