Untitled-01
جستجو
Close this search box.

خاک سپاری پیکر مطهر 80 شهید گمنام همزمان با ایام فاطمیه در 25 استان کشور

1393 109فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکرهای طیبه 80 شهید گمنام که در دوره اخیر کشف شده اند همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در 42 نقطه از 25 استان کشور تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

 

 

به گزارش شهدای کازرون از اعلام روز یکشنبه روابط عمومی کل سپاه، سردار سرتیپ پاسدار«سیدمحمد باقرزاده»از زمان تشییع و تدفین شهدای گمنام خبر داد و گفت: پیکرهای طیبه 80 شهید گمنام دفاع مقدس که در دوره اخیر در مناطق عملیاتی فاو، ابوفلوس، مجنون، العماره و زبیدات کشف شده اند همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها(فاطمیه اول) در 42 نقطه از 25 استان کشور تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: ضمنا پیکر مطهر 40 شهید دیگر در شرف شناسایی هستند.

سردار باقرزاده با اشاره به میزبانی استان های کشور از شهدای گمنام گفت: استان های قم، خراسان جنوبی، یزد، آذربایجان غربی، البرز و کردستان در این دوره در نوبت دریافت شهید گمنام نمی باشند.

وی با اشاره به مراسم تدفین شهدای گمنام در پایتخت گفت: در تهران مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر 3 شهید گمنام در روز جمعه 15 اسفندماه 93 در محل فاطمیه جدید تهران واقع در خیابان فاطمی انجام خواهد شد.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: انتظار می رود مراسم بزرگداشت حضرت زهرا (سلام الله علیها) در کنار شهدا با شور و استقبال عموم مردم به ویژه جوانان عزیز در نقاط پیش بینی شده در سراسر کشور برگزار شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید