یک قبر بعد از 22 سال مزین به نام شهید شد+عکس

یک قبر بعد از 22 سال مزین به نام شهید شد+عکس

یک قبر بعد از 22 سال مزین به نام شهید شد+عکسجسد ناشناسی که 1371 توسط اهالی روستای امام‌زاده عبدالله در ساحل دریا کشف و به خاک سپرده شد پس از گذشت 22 سال مشخص شد متعلق به یک شهید به نام طالب حیدری است.

 

 

 

 

شهدای کازرون، جسد ناشناسی که 1371 توسط اهالی روستای امام‌زاده عبدالله در ساحل دریا کشف و به خاک سپرده شد پس از گذشت 22 سال مشخص شد متعلق به یک شهید به نام طالب حیدری است.

برادر این شهید در این ارتباط گفت: برادرم در آب‌های نیلگون خلیج فارس به شهادت رسید و پیکرش پیدا نشد.

 

13931277 photoshohadayekazeroon

 

کریم حیدری افزود: در همان برهه زمانی یک جسد ناشناس توسط اهالی روستای امام‌زاده عبدالله کشف و با هماهنگی پاسگاه محل به خاک سپرده شده بود.

وی ادامه داد: دلم گواهی می‌داد که این جسد ناشناس متعلق به برادر شهیدم باشد به همین خاطر از سال گذشته پیگیر انجام آزمایش دی‌.ان‌.ای شدم.

برادر شهید طالب حیدری اظهار کرد: پس از دوندگی‌های فراوان توانستم از مرجع قضایی مجوز نبش قبر بگیرم و یک مهره از گردن جسد ناشناس را برای انجام آزمایش‌های لازم تحویل دادم.

حیدری خاطرنشان کرد: متأسفانه آزمایش از مهره گردن جواب نداد و از بنده یک از دندان‌های جسد را خواستند که مجدداً نبش قبر کرده و یکی از دندان‌ها را برای انجام آزمایش تحویل دادم.

وی اظهار کرد: روز گذشته از معراج شهدا تماس گرفتند و اعلام کردند که نتیجه آزمایشات با خون فرزندان شهید مطابقت و هم‌خوانی دارد.

برادر این شهید تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم برای انتقال پیکر شهید به ماهشهر توسط سپاه در حال انجام است و به زودی مجوزهای این امر صادر خواهد شد.

حیدری اضافه کرد: پس از انجام مراحل قانونی مراسم تشییع پیکر شهید انجام و در مزار شهدای ماهشهر به خاک سپرده خواهد شد.

*شهدای ایران

 

 

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید