جمعی از رزمندگان دفاع مقدس با خانواده شهیدان کتویی زاده در کازرون دیدار کردند

جمعی از رزمندگان دفاع مقدس با خانواده شهیدان کتویی زاده در کازرون دیدار کردند

جمعی از رزمندگان دفاع مقدس با خانواده شهیدان کتویی زاده در کازرون دیدار کردندجمعی از رزمندگان و پیش کسوتان دوران دفاع مقدس با حضور در منزل شهیدان محمدصادق و مهران کتویی زاده  یاد و خاطره این دو شهید والامقام را گرامی داشتند.

 

 

 

 

شهدای کازرون، شامگاه شنبه شب  جمعی از رزمندگان دفاع مقدس همانند شنبه شب های هر هفته، باز هم به دیدار خانواده شهیدی رفتند که دو فرزند رشید خود را در سن 20 و 17 سالگی نثار راه اسلام و انقلاب کردند و چند ماه است که پدر این شهیدان نیز به فرزندانش پیوسته است.

 

همچنین فرزند بزرگ این خانواده معظم به نام حاج محمد جعفر کتویی زاده در سال 66 در منطقه شلمچه هنگام تک دشمن مجروح و جانباز 70 درصد می باشد.

یکی از رزمندگان در این دیدار خطاب به مادر و خانواده شهید گفت: خداوند به شما توفیقی عطا کرده که بسیار ارزشمند است و آن اعطای فرزندان برومند و شایستگی شما در تربیت این فرزندان در راه دفاع از کشور و انقلاب اسلامی است.

 

شهید محمدصادق کتویی زاده در سال 65 در منطقه شرهانی جنوب و برادرش مهران در سال 65 در عملیات کربلای 4 و در منطقه عملیاتی خرمشهر پس از عبور از اروندرود به شهادت رسیده اند و حاج اسدالله کتویی زاده  پدر این شهیدان نیز چند ماه قبل به فرزندان شهیدش پیوسته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید