73 درصد قانون جامع خدمت‌رسانی به ایثارگران اجرایی شده است

1100shahid.ir 1393 119نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با دبیرکل و جمعی از اعضای تشکل زندانیان سیاسی مسلمان قبل از انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون به نقل از ایثار، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین شهیدی در این دیدار با تأکید بر اینکه حرکت زیر لوای مقام معظم رهبری و نظام اسلامی از وظایف وجودی هر یک از ما است، گفت: تلاش جامعه ایثارگری به عنوان قشری که بیشترین وفاداری به آرمان‌های انقلاب اسلامی را دارند برای حضور حداکثری در انتخابات ضروری است.

وی در پاسخ به برخی مشکلات موجود ایثارگران، گفت: قانون جامع خدمت‌رسانی به ایثارگران که از حدود 9 سال قبل تصویب شده بود، در دولت یازدهم ابلاغ شد و تاکنون 73 درصد از آن اجرایی شده است. امیدواریم در ماه‌های آینده با اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‌ها، فضای مناسب تری برای حل مشکلات موجود فراهم شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه اعضای این تشکل در شرایط سخت دوران قبل از انقلاب اسلامی فعالیت‌های مبارزاتی خطیری انجام داده‌اند، خاطرنشان کرد: فعالیت‌های این تشکل در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و در حوزه پایداری و مقاومت، توسط بنیاد حمایت می‌شود.

علی صالح آبادی، دبیرکل تشکل زندانیان سیاسی مسلمان قبل از انقلاب نیز در این دیدار، گفت: اعضای این تشکل موثرترین افراد در شکل‌گیری مبارزات قبل از انقلاب و از فعالان سیاسی و اجتماعی آن دوران بودند که اکثرا به دلیل فعالیت علیه حکومت ستمشاهی، سال‌های سختی را در زندان‌های این رژیم سپری کرده‌اند.

وی با بیان اینکه این تشکل در حال حاضر حدود2000 نفر عضو دارد، افزود: اعضای تشکل زندانیان سیاسی مسلمان قبل از انقلاب در حال حاضر به تدوین کتب و خاطرات مبارزات ملت ایران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و خاطرات روزهای تلخ اسارت در زندان های رژیم ستم شاهی مشغول هستند.

علی صالح‌آبادی با تشکر از رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به دلیل برگزاری جلسات دیدار با اعضای تشکل‌های شاهد و ایثارگر، گفت: اینگونه فعالیت‌ها در پیگیری و حل مشکلات اعضا در بنیاد و سایر سازمان ها نقش بسیار موثری داشته و خواهد داشت.

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید