یادی از تقویم تاریخ جنگ شهید محمود کفاش

1393514661امروز یازدهم فروردین ماه مصادف است با بیست و نهمین سالگرد شهادت تقویم تاریخ جنگ و شکارچی تانک های عراقی: شهید محمود کفاش.

 

 

 

 

 به گزارش سرویس «حماسه و دفاع» شهدای کازرون،امروز یازدهم فروردین ماه مصادف است با بیست و نهمین سالگرد شهادت تقویم تاریخ جنگ و شکارچی تانک های عراقی، شهید محمود کفاش.

این شهید عزیز به دلیل حضور طولانی درجبهه،  در بین دوستان همرزم و دیگر رزمندگان اسلام لقب تقویم تاریخ جنگ گرفته بود. دلاوری ورشادتهایش همراه باسادگی وخلوص نیت وی زبان زد خاص و عام بود.

از حاج عمران گرفته تا دشت عباس و از سوسنگرد گرفته تا طلائیه و شلمچه  و از ابادان تا فاو جائی نبود که از شجاعت او سخن نگویند.

این شهید والا مقام پس از حضور در عملیات های بسیار و نمایش دلاوری و رشادت های فراوان بالاخره در تاریخ 1366/01/11 در منطقه شلمچه به آرزوی دیرینه خویش که همان شهادت در راه خدا بود رسید و در امامزاده سیدمحمد نوربخش، قطعه سوم در جوار دیگر همرزمانش آرمید.

دوستان وهمرزمانش هیچگاه شجاعت ودلاورمردی این شهید عزیز را فراموش نمی کنند و ضمن گرامی داشت بیست و نهمین سالگرد شهادت او، یاد و نامش همیشه درقلبشان جای دارد.

(شهدا می دانند که دوستان هرگز فراموششان نمی کنند)

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

 

دیدگاهتان را بنویسید