کلام شهدا” فرمانده شهید قاسم زارع” عکس

کلام شهدا" فرمانده شهید قاسم زارع" عکس
خلوص، سادگی، صداقت، صفا و صمیمیت، خاکی بودن، شجاعت، شهامت جوانمردی، مردمی بودن، فداکاری، استقامت، شکیبایی، تواضع، سخت کوشی، ولایت‌پذیری و ولایت‌خواهی، بصیرت دینی و انقلابی، شهادت‌طلبی و دنیاگریزی تنها بخشی از صفات برجسته شهیدان بود که اگر با شهادت تکمیل نمی‌شد وجود آنان به ساحل آرامش نمی‌رسید.

کلام شهدا” فرمانده شهید قاسم زارع” عکس

 

پایگاه خبری شهدای کازرون، اگر آلبوم ایثارگری‌ها و فداکاری‌های شهرستان کازرون را ورق بزنید، افتخارات آن، چنان غنی است که در اولویت گذاری نام بزرگان بی‌نظیرش دچار تردید شده و نمی‌دانید که چگونه باید با تقدم و تاخر از بزرگواران این خطه یاد کرده و از کدامین آنها بگویی یا بیشتر به کدام نام آور بپردازید!

از میان جوانان و مردان شهرستان کازرون بزرگانی برخاستند که گمنام تر از هر گمنامی پا به میدان‌های نبرد گذاشتند،، راه بردند و راهبری کردند، آنان را به واسطه شخصیت بی‌بدیل و نفوذ کلامشان سردار می‌نامیدند، سردارانی که دست پرورده‌هایشان، تحت تاثیر نام، کلام، مرام، راه و منش شان قوت قلب می‌گرفتند، مردانه ایستادگی می‌کردند، در دریای خون می‌غلطیدند و به دیدار وجه‌الله می‌شتافتند.

 

قسمتی از وصیتنامه و نامه سردارشهید دکتر علی اکبر پیرویان

 

در این پست از میان 1300 شهیدی که شهرستان کازرون تقدیم انقلاب و اسلام کرده است قسمتی از وصیتنامه فرمانده شهید قاسم زارع را که در قاب یک تصویر می باشد را مرور می کنیم.

کلام شهدا" فرمانده شهید قاسم زارع" عکس

 

دیدگاهتان را بنویسید