پیگیری و پاسخگویی الکترونیک به ایثارگران در بنیاد

1393524673رئیس مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد سامانه تلفن 1616، ثبت درخواست های ایثارگران و پیگیری و پاسخگویی الکترونیک به ایثارگران توضیحاتی ارائه داد.

 

 

 

 
به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون به نقل از ایثار، ساختمان مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری (سامد) واقع در دانشگاه پیام نور سمنان، ساعت 11 صبح دوشنبه 30 فروردین 95 توسط شریعتمداری، معاون اجرائی رئیس جمهور و هیات همراه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

شریعتمداری در این مراسم که با حضور مسئولان ارشد استان و مدیران دستگاه های اجرائی انجام شد ضمن ابراز خرسندی از حضور در سمنان و همراهی با رئیس جمهور برای رشد و پیشرفت استان خصوصا در شرایط رفع تحریم ها ابراز امیدواری کرد و اذعان داشت: استان سمنان دارای ظرفیت ها و استعداد های فراوانی است که به یاری خدا در سایه سفر پربرکت ریاست جمهور، حمایت همه جانبه سرمایه گذاران بخش خصوصی و همدلی مسئولان و مردم به توسعه و شکوفائی شایسته دست خواهد یافت.

سماوی، مشاور و رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری، دیگر سخنران این مراسم بود. ایشان از زحمات بی دریغ دست اندرکاران برپائی مرکز ارتباطات مردمی سپاسگزاری کرده و اشتغال بکار همزمان 150 کاربر و پاسخگوئی به خط ارتباطی 111 را در راستای چابک سازی و آسان سازی شیوه ارتباط مردم با نهاد ریاست جمهوری برای طرح مسائل و مشکلات مردمی دانست.

در بخش دیگری از این مراسم، هریک از مسئولان ارشد استان و نهاد ریاست جمهوری به عنوان کاربر در پشت سیستم و خط تلفنی 111 قرار گرفته و به ثبت و پاسخگوئی به مسائل و مشکلات مطروحه از سوی مردم پرداختند.

در ادامه شریعتمداری، معاون اجرایی رئیس جمهور از غرفه 1616 بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بازدید و بزرگی، رئیس مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد راجع به ثبت درخواست های ایثارگران که از طریق تلفن 1616 به بنیاد واصل می گردد در سیستم سجایا و پاسخگویی الکترونیک به جامعه شاهد و ایثارگر توضیحات لازم را ارائه کرد و گفت سامانه 1616 در راستای اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی در بنیاد شهید و امور ایثارگران فعالیت می کند.

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید