پرداخت مطالبات خانواده شهداوجانبازان

1393 04 Shahidiحجت الاسلام شهیدی محلاتی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از پرداخت مطالبات ایثارگران در سال جاری خبر داد.

 

 

 

سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون به نقل از شهدای ایران؛ حجت الاسلام شهیدی محلاتی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از پرداخت مطالبات ایثارگران در سال جاری خبر داد.

بنا براین گزارش رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه هماهنگی با معاونین فرهنگی بنیاد شهید به سال سخت بنیاد شهید اشاره کرد و گفت: امسال بنیاد شهید سال سختی را در پیش دارد و بنا داریم مطالبات ایثارگران را تا پایان سال به ایشان پرداخت نموده و امیدواریم بر مشکلات فائق بیاییم.

وی همچنین خدمات رسانی به خانواده شهدا و انجام امور فرهنگی را دو محور فعالیت بنیاد شهید دانسته و پرداخت مطالبات جامعه ایثارگری را در بخش خدمات رسانی بنیاد شهید به خانواده شهدا و جانبازان دانست.

بخشی  از مطالبات خانواده شهدا و جانبازان در سال گذشته به حساب ایشان واریز گردید و طبق اعلام قبلی بنیاد شهید مطالبات مربوط به سال 90 خانواده های شهدا و جانبازان نیز تا پایان امسال پرداخت می گردد.

ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران زمان واریز دقیق مطالبات خانواده شهدا را اعلام نکرده است اما به گفته مسئولین این سازمان تا پایان سال 94 بخشی از مطالبات به حساب خانواده شهدا پرداخت می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید