پدر شهید عباس اسلامی به فرزند شهیدش پیوست

13935110 photoshohadayekazeroon 1غلامرضا (کرامت اله) اسلامبولچی پدر فرمانده  شهید عباس اسلامی صبح امروز بر اثر بیماری و مشکلات قلبی دعوت حق را لبیک گفته و به فرزند شهیدش پیوست.

 

 

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون پیکر پاک پدر این شهید والامقام که امروز صبح به علت بیماری در منزل درگذشت، عصر روز چهارشنبه مورخه 1394/09/25 ساعت 2 بعدازظهر از فلکه امامزاده سید محمد نوربخش تشییع و در قطعه ایثارگران به خاک سپرده خواهد شد. ضمنا مراسم سومین و هفتمین رور در گذشت آن مرحوم در بعد از ظهر روز پنجشنبه مورخه 1394/09/26 از ساعت 2 الی 4 بعدازظهر در مسجد صاحب الزمان کازرون برگزار می گردد.

دلاور مرد حزب الله  و فرمانده شهید عباس اسلامی در فروردین ماه 1343 و در شهرستان کازرون متولد گردید که در 13 اسفند ماه 1365 بعد از سال ها حضور در جبهه در عملیات تکمیلی کربلای پنج با سمت فرماندهی یکی از گروهان های گردان عملیاتی و همیشه پیروز فجر به شهادت رسید.

این شهید والامقام در اولین گروه اعزامی بسیج سپاه کازرون به فرماندهی سردار شهید دکتر علی اکبر پیرویان به جبهه ی سوسنگرد اعزام گردید و هنگامی که شهر سوسنگرد در محاصره مزدوران بعث عراق قرار گرفت در این شهر حضور داشت که با مقاومت این شهید عزیز و دیگر همرزمانش منجر به شکست حصر سوسنگرد گردید.

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید