وظیفه شورای هماهنگی امور ایثارگران لازم الاجرا کردن قوانین ایثارگری در تمام دستگاه‌ها است

13935040 photoshohadayekazeroonمشاور وزیر کشور در امور ایثارگران بابیان اینکه در تعامل با استانداری‌ها در تمامی استان‌های کشور شورای هماهنگی امور ایثارگران راه اندازی شده است، گفت: کار این شورا لازم الاجرا کردن قوانین در تمام دستگاه‌ها است.

  

 

 سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، یاوند عباسی مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران با اشاره به حوزه کاری این معاونت در بحث ایثاگرارن بیان کرد: در حوزه ستادی مسئولیت 3 سازمان شهرداری ها، ستاد بحران، ثبت احوال و 31 استانداری زیر نظر وزارت کشور هستند.

وی با بیان این نکته که در تعامل با استانداری ها در تمامی استان های کشور شورای هماهنگی امور ایثارگران راه اندازی شده است افزود: در این شوراها استاندار دبیر، و مشاور استاندار اعضای شورای و رابطین ایثارگران کل دستگاه ها هر 3 ماه یکبار جلسه ای را برگزار می کنند.

عباسی با اشاره به فعالیت جلسات شورای هماهنگی امور ایثارگران گفت: کار این شورا لازم الاجرا کردن قوانین در تمام دستگاه ها است.

مشاور وزیر کشور در امور ایثاگران به تشکیل شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اشاره و تصریح کرد: قصد داریم تا شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در استان ها فعال کنیم و با وجود اینکه هنوز جلسه ای در استان ها برگزار نشده است ولی استان ها استقبال خوبی داشتند.

خبرگزاری دفاع مقدس

 

دیدگاهتان را بنویسید