Untitled-01
جستجو
Close this search box.

ورود پیکر مطهر ۱۷ شهید دفاع مقدس از مرز باشماق به کشور

139310022photoپیکر مطهر ۱۷ شهید دوران دفاع مقدس امروز هشتم شهریور ماه از طریق مرز باشماق کردستان وارد کشور شد. پیکر مطهر این شهدا در مناطق کردستان عراق یعنی مناطق عملیاتی پنجوین، دربندی خان، چوارتا، بلفت و کرکوک تفحص شده است.

 

 

سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، پیکر مطهر 17 شهید دوران دفاع مقدس که در مناطق عملیاتی پنجوین، دربندی خان، چوارتا، بلفت و کرکوک کشف شده است، امروز هشتم شهریور ماه از طریق مرز باشماق مریوان وارد کشور شد.

پیکر مطهر این شهدای گرانقدر پس از استقبال توسط مرز نشیان غیور مریوان و عبور از شهرهای سقز، دیوان دره، سنندج، دهلران، قروه و بیجار به تهران منتقل خواهند شد. این شهیدان در عملیات‌های والفجر4، والفجر9، والفجر10 و نصر 7 به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

شروع این مراسم با حضور زائرین و کاروان‌های راهیان نور و مردم استان کردستان از محل مرز بین المللی باشماغ شهرستان مریوان  از ساعت 9:30 صبح بوده و در ادامه مردم غیور مریوان از ساعت 11 پذیرایی این عزیزان از سفر برگشته خواهند شد.

در ادامه، کاروان شهدا در ساعت 16 مهمان شهرستان «سقز» خواهد بود و مردم ولایتمدار این خطه از میدان انقلاب تا میدان قدس این شهدا را تشییع و بدرقه خواهند کرد.

در پایان مردم دیواندره در ساعت 18:30 کاروان شهدا را در این شهرستان مورد بدرقه و مشایعت قرار خواهند داد. کاروان شهدا در روز دوشنبه 9 شهریور ماه این شهدا وارد شهر قروه شده و بعد از تشییع از مقابل مسجد جامع سنندج با حضور مردم ولایتمدار و شهید پرور این شهرستان تشییع خواهد شد تا پس از آن نیز در مراسم شبی با شهدا مهمان مردم بیجار باشند.

تسنیم

 

دیدگاهتان را بنویسید