Untitled-01
جستجو
Close this search box.

همکاری متخصصان ایرانی و آلمانی در زمینه ارتز و پروتز جانبازان

13931119000779 PhotoAمعاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از معاینه ۳۳ نفر از جانبازان قطع عضو «کانادین» و «بالای زانو» با «استمپ خیلی کوتاه»، توسط متخصصان ایرانی و آلمانی خبر داد.

 

 

سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام خبر همکاری متخصصان ایرانی و بین‌المللی به‌منظور افزایش سطح خدمات توان‌بخشی به جانبازان قطع عضو، گفت: کارشناسان متخصص ارتز و پروتز از کشور آلمان و یک گروه از متخصصان همکار در مرکز ارتز و پروتز بنیاد شهید و امور ایثارگران از 15 تا 17 شهریور ماه جاری تعداد 33 نفر از جانبازان معزز قطع عضو «کانادین» و «بالای زانو» با «استمپ خیلی کوتاه» را ویزیت و جانبازان نیازمند به جراحی مجدد و یا پروتز جدید را معرفی کردند.

وی افزود: این گروه در حین معاینات ضمن معرفی یک سیستم قالب گیری جدید، اقدام به قالب گیری پای 9 نفر از جانبازان کردند که طبق برنامه ریزی به عمل آمده در مراحل بعدی، نسبت به ساخت و تحویل پروتز به این افراد اقدامات لازم به عمل می‌آید. به زودی شاهد حضور اساتید و متخصصان از دیگر کشورهای دنیا در زمینه ارتز و پروتز در ایران خواهیم بود.

تسنیم

 

دیدگاهتان را بنویسید