مادران و همسران شهدا مانند حضرت ام‌البنین از ولایت دفاع می‌کنند

مادران و همسران شهدا مانند حضرت ام‌البنین از ولایت دفاع می‌کنند
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم بزرگداشت روز تکریم از مادران و همسران شهدا در کهف الشهدای بیرجند با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه سردار شهید سید رضی موسوی گفت: مادران و همسران شهدا مانند حضرت ام‌البنین همواره و در همه شرایط از ولایت دفاع می‌کنند.

مادران و همسران شهدا مانند حضرت ام‌البنین از ولایت دفاع می‌کنند

 

به گزارش پایگاه خبری شهدای کازرون بقل از ایثار، سیدمحمد صادق هاشمی با بیان این فرمایش مقام معظم رهبری که اگر می‌خواهید شهید را به درستی معرفی کنید، سبک زندگی شهید و بستری که شهید در آن تربیت شده است را معرفی کنید، گفت: فرزندان شهدا نعمت هستند و قدر این نعمات را باید به خوبی بدانیم.

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان‌کرد: تولیدات هنری بنیاد شهید با توجه به تاکید مقام معظم رهبری، نسبت به گذشته 10 برابر شده است و در یک سال 10 فیلم سینمایی تولید می‌کنیم.

وی با بیان این‌که هر سال یک گنگره برگزار می‌کنیم، گفت: زمینه تحول در فعالیت‌های فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران را با سپردن کارها به تشکل‌های مردمی فراهم کرده‌ایم.

هاشمی با اشاره به اینکه تقویت فرزندان شهید از وظایف ما است، گفت: امروز کشور بیش از هر روز دیگری به حضور مادران، همسران و فرزندان شهید نیاز دارد و همه موفقیت‌های نظام حاصل خون شهدا است. امروز همه ما وظیفه داریم تا مردم را برای حضور حداکثری در انتخابات تشویق کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید