لزوم بررسی عملکرد و رتبه‌بندی دستگاه‌های حوزه ایثار و شهادت

1393514563دبیر شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت گفت: باید ضمن بررسی عملکرد تمامی دستگاه‌ها در حوزه ایثار و شهادت، آنها را رتبه بندی و از سازمان‌ها و وزارتخانه‌های برتر تقدیر کنیم.

 

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، دبیر شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت در جمع معاونین و نمایندگان تام الاختیار وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های کشور گفت: ما مسئولیت خطیر حفظ فرهنگ ایثار و شهادت را بر عهده داریم و باید با عزم ملی تلاش کنیم این فرهنگ در جامعه حفظ شود.
 
حجت الاسلام و المسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: حفظ فرهنگ ایثار و شهادت خواست مقام معظم رهبری است و دبیرخانه شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت می‌بایست گزارش عملکرد دستگاه‌ها را به تفکیک در خصوص فرهنگ ایثار و شهادت جهت تقدیم به محضر مقام معظم رهبری و سران سه قوه تدوین نماید.
 
معاون رییس جمهور با اشاره به ابلاغ رییس جمهور و مصوبه شورای هماهنگی و نظارت گفت: دستگاه‌های عضو با ارائه شرح وظایف و چشم انداز خود طبق سیاستهای کلی ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه ایثار و شهادت، سند راهبردی فرهنگ ایثار و شهادت را جهت تصویب در شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت آماده می‌نمایند.
 
حجت الاسلام و المسلمین شهیدی معاون رییس جمهور و دبیر شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت با تقدیر از رسانه‌ها مخصوصا صدا و سیما در حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تصریح کرد: باید ضمن بررسی عملکرد تمامی دستگاه‌ها در حوزه ایثار و شهادت، آنها را رتبه بندی و از سازمان‌ها و وزارتخانه‌های برتر تقدیر نماییم.
 
گفتنی است در این جلسه که حجت الاسلام و المسلمین فقیهی معاون شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت و 22 معاون و نماینده تام الاختیار وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها حضور داشتند، اعضاء ضمن گزارش اجمالی از روند تدوین فعالیت‌های انجام شده در سال جاری، آئین نامه برگزاری شوراهای استانی فرهنگ ایثار و شهادت را تصویب نمودند.
 دفاع پرس

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید