قاضی زاده هاشمی: ارائه خدمات عادلانه به ایثارگران و جانبازان/ پیگیر حل مشکلات «جانبازان بصیر» هستیم

قاضی زاده هاشمی: ارائه خدمات عادلانه به ایثارگران و جانبازان/ پیگیر حل مشکلات «جانبازان بصیر» هستیم

نشست جانبازان بصیر از تشکل خانه نور با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری شهدای کازرون، «سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی» معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست خطاب به جانبازان بصیر از تشکل خانه نور، اظهار داشت: خداوند قلب‌ و روح بزرگی به شما داده است؛ دعا کنید تا بتوانیم خدمات شایسته‌ای را به قشر عزیز جانبازان ارائه دهیم.

 

معاون رئیس جمهور گفت: حدود سه و نیم میلیون جامعه ایثارگری و ۱۳۰ تشکل ایثارگری در کشور داریم که جلسات منظم با حضور تشکل‌های ایثارگری برگزار می‌شود. برنامه ثابت دیدارها با خانواده شهدا و ایثارگران را در استان‌ها داشتیم و دیدارهای زیادی با ایثارگران در سفرهای استانی تاکنون انجام شده است.

 

وی کرد: همانطور که ما در سفرهای استانی گزارش عملکرد دستگاه‌ها را بررسی می‌کنیم، عملکرد ما نیز در بنیاد شهید و امور ایثارگران رصد می‌شود. در حوزه اشتغال، مسکن و تسهیلات آمار داریم که کدام استان‌ها قوی عمل می‌کنند. منابع ما در بنیاد چندین برابر شده است؛ اما هزینه‌ها نیز با افزایش همراه بوده است.

 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر ارائه خدمات عادلانه به ایثارگران و جانبازان و اینکه پیگیر حل مشکلات جانبازان بصیر خواهد بود، گفت: بین گروه‌های مختلف ایثارگری تفاوتی نیست؛ اما نیازها متفاوت است و بر اساس نیاز گروه‌های ایثارگری، به آنها خدمات ارائه داده می‌شود.

 

«رحیم نریمانی» مدیرکل دفتر تشکل‌های ایثارگری و مشارکت‌های مردمی هم در این نشست به ارائه توضیحاتی در مورد تشکل خانه نور پرداخت و گفت: فضای نقش‌آفرینی با حضور ایثارگران را آماده کردیم و با شعار «هر تشکل یک برنامه» سال آینده به ادامه فعالیت خواهیم پرداخت.

 

اعضای تشکل خانه نور و جانبازان بصیر در این نشست به بیان نظرات و پیشنهادات خود در رابطه با تجهیزات ورزش جانبازان و سایر ظرفیت‌های جانبازان بصیر با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداختند.

 

لینک کوتاه:

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید