ضرورت شرکت ایثارگران در آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی

13935073 photoshohadayekazeroon 2مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران شرایط و جزئیات ثبت نام ایثارگران در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور را تشریح کرد.

 

 

 
به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون به نقل از ایثار حجت ا.. امانی با اشاره به برگزاری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور گفت: ثبت نام این آزمون از تاریخ 28 تیرماه تا سوم مرداد ماه از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام خواهد پذیرفت که بر این اساس ایثارگران واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش متناسب با رشته‌های تحصیلی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی در این آزمون شرکت نمایند.

وی با بیان اینکه ایثارگران در رقابت بین خودشان از سهمیه حداقل 25 درصد ویژه ایثارگران بهره مند خواهند شد گفت: ایثارگران واجد شرایط و جویای کار لازم است ضمن مطالعه دقیق دفترچه آزمون به ویژه بخش‌های مرتبط با قوانین ایثارگران و امتیازات و سهمیه‌های قانونی در زمان تعیین شده ثبت نام نموده و در آزمون مربوطه شرکت نمایند.

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: داوطلبان ایثارگر متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران باید وضعیت ایثارگری خود را بر اساس سهمیه 25 درصد و 5 درصد در بند مربوطه در ردیف 14 تقاضا نامه ثبت نام، علامتگذاری نمایند ضمن اینکه نسبت به اصلاح و به روز رسانی مقطع تحصیلی، وضعیت خدمت نظام وظیفه و وضعیت شغلی خود در سامانه سجایای شهرستان محل پرونده ایثارگر اقدام نمایند.

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

دیدگاهتان را بنویسید