ضرورت تعویض دفترچه بیمه درمانی سایر اقشار ایثارگران

139314877 photoshohadayekazeroonمدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دارنده دفاتر بیمه خدمات درمانی سایر اقشار بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تعویض دفترچه بیمه خود اقدام کنند.

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، ایرج عربی، مدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تمدید قرارداد بنیاد شهید و امور ایثارگران با سازمان بیمه سلامت در سال 95 گفت: پیرو توافقات و قرارداد منعقد شده در سال 95 با سازمان بیمه سلامت کشور و ابلاغیه جدید این سازمان به تمام استان‌ها مبنی بر تعویض دفاتر بیمه، آن دسته از ایثارگران گرامی دارای دفاتر بیمه همگانی سایر اقشار باید هرچه سریع‌تر نسبت به تعویض دفترچه‌های خود اقدام کنند.

وی افزود: تمام بیمه‌شدگان دارای دفاتر بیمه همگانی سایر اقشار خانواده معزز شهدا و جانبازان که تاریخ اعتبار دفاتر آن‌ها تا 31 اردیبهشت‌ماه سال جاری است باید برای تعویض دفاتر بیمه خود با تاریخ جدید 31 اردیبهشت سال 96 به دفاتر پیشخوان بیمه سلامت مراجعه کنند.

مدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان یادآور شد: ایثارگران عزیزی که اطلاعات آنان در مراکز دفاتر پیشخوان بیمه سلامت وجود ندارد، لازم است جهت به‌روزرسانی اطلاعات خود به ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگرانی که دارای پرونده هستند، مراجعه کنند.

تسنیم

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید