صدور کارت ایثارگری برای همسران جانبازان ۷۰ درصد

1393 armکارت ایثارگری همسران جانبازان ۷۰ درصد به منظور بهره‌مندی آنان از تسهیلات ماده ۴۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و همچنین سایر خدمات صادر می‌شود.

 

 

سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، امکان صدور کارت ایثارگری برای همسران جانبازان 70 درصد به منظور بهره مندی آنان از تسهیلات ماده 41 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و همچنین سایر خدمات در سیستم سجایا فراهم شده است.

همچنین با توجه به تاکید و توصیه سردار انصاری، قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر کیفی بودن خدمات رسانی به ایثارگران، تمام کارت‌های ایثارگری چاپ شده با توجه به قرارداد منعقد شده با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به منظور تحویل در منزل به آدرس پستی همسران جانبازان ارسال خواهد شد که به همین منظور آخرین آدرس متقاضیان در بخش درخواست صدور کارت شناسایی قابل به روز رسانی است.

با توجه به اینکه کارت‌های چاپ شده به آدرس متقاضی ارسال می‌شود، مسئولان استانی و شهرستانی باید قبل از ایجاد درخواست برای کارت‌های اصلاحی، کارت‌های قبلی را تحویل گرفته و برای امحا به تفکیک استان، شهرستان، نوع کارت، کدملی، نام، نام خانوادگی و علت ابطال به اداره کل حراست مرکزی ارسال کنند. همچنین پس از ثبت درخواست صدور کارت، مراجعه افراد به ستاد مرکز برای تحویل کارت الزامی نیست.

همه درخواست‌های قبلی ثبت شده کارت شناسایی با وضعیت جدید، تایید شهرستان، تایید استان و تایید حراست که تاکنون کارتی برای آن‌ها صادر نشده است نیز باید بررسی شده و در صورت نیاز در آدرس این درخواست ها بازنگری شود.

تسنیم

 

دیدگاهتان را بنویسید