شیوه نامه ثبت نام مدارس شاهد در سال آینده به تصویب رسید

1393514622شیوه نامه ثبت نام مدارس شاهد برای اجرا در سال تحصیلی 96-95 در جلسه ستاد مرکزی شاهد به تصویب رسید.

 

 

 
به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون به نقل ازایثار، در جلسه ای که با حضور حجت الاسلام سید حسن موذنی، معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمد دیمه‌ور، معاون وزیر و رئیس ستاد مرکزی شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، کفراشی مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش و فقیه مدیرکل آموزش بنیاد در وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، شیوه نامه مدارس شاهد بررسی و با انجام تغییراتی برای اجرا در سال تحصیلی 96-95 به تصویب رسید.

بر اساس این شیوه نامه، ثبت‌نام و پذیرش تمام دانش‌آموزان شاهد و غیرشاهد ورودی و میان پایه در سال تحصیلی 96-95 به صورت اینترنتی فقط در سامانه سجا به آدرس www.saja.medu.ir انجام می‌پذیرد. زمان ثبت‌نام موقت پایه اول ابتدایی از اول خرداد ماه و پایه هفتم دوره اول متوسطه و پایه دهم دوره دوم متوسطه از اول تیرماه 95 به مدت دو هفته و ثبت‌نام موقت پایه‌های میانی از پانزدهم مرداد ماه به مدت یک هفته است.

شایان ذکر است دانش آموزان طرح شاهد در صورت ثبت نام موقت به صورت قطعی ثبت نام خواهند شد. همچنین اعطای امتیازات مناسب به گروه های ایثارگری برای اولویت در ثبت نام مدارس شاهد و تاکید بر کیفی سازی مدارس شاهد برای ارتقای فرهنگی و آموزشی دانش آموزان جامعه شاهد و ایثارگر از ویژگی های مهم این جلسه در قالب ستاد مرکزی شاهد است.

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید