شهیدی:معوقات باقی مانده سال 1391 استان‌های باقی مانده تا پایان سال پرداخت می‌شود

57320601مراسم تودیع قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد، دبیر هیئت مرکزی گزینش بنیاد و مشاور رسانه ای رییس بنیاد با توجه به ابلاغ قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان برگزار شد.

 

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی روز دوشنبه 28 تیرماه در نشست شورای معاونین و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران به حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد اشاره کرد و گفت: با توجه به شناختی که از زمان پیروزی انقلاب اسلامی از حجت الاسلام والمسلمین حسنی داشتم از ایشان به عنوان قائم مقام در حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد بهره مند شدیم و ایشان نیز در مدت حضور با جدیت تمام در حوزه کاری خود به تلاش پرداخت.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: با توجه به مصوبه مجلس شورای اسلامی و اعلام مقررات مربوط به ممنوعیت به کارگیری بازنشستگی، امکان همکاری با آقای حسنی وجود ندارد. همچنین این موضوع باعث پایان همکاری بنیاد با حجت‌الاسلام علی اکبر عرب‌اسدی به عنوان دبیر هیئت مرکزی گزینش بنیاد و آقای محمد اسفندیاری به عنوان مشاور رسانه‌ای بنیاد شده است.

شهیدی با تشکر از زحمات این همکاران در دوران تصدی مسئولیت ادامه داد: به هر حال جدا شدن از این عزیزان کار سختی است زیرا هر موفقیتی که در مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران به دست آمده است، حاصل همکاری همه مسئولان و کارکنان بوده است.

معاون رئیس جمهوری با اشاره به پیش رو بودن هفته دولت گفت: عملکرد و دستاوردهای بنیاد شهید و امور ایثارگران باید در هفته دولت اعلام شود.

وی با اعلام تهیه برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای بنیاد شهید و امور ایثارگران از ابتدای دولت تدبیر و امید گفت: برنامه کوتاه مدت بنیاد پرداخت معوقات خانواده‌های ایثارگران و شهدا بود که معوقات تا سال 90 پرداخت شد و معوقات مربوط به سال 91 نیز در هشت استان و در برخی استان‌ها نیز تا 50 درصد این معوقات پرداخت شد و  معوقات باقی مانده سال 1391 سایر استانها نیز تا پایان سال پرداخت می‌شود.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: در حوزه بیمه ایثارگران نیز اقدامات خوبی انجام شده است و برای اجرای برنامه‌های مجموعه تلاش کردیم تا از نیروهای بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین فرزندان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران استفاده کنیم.

سردار محسن انصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این نشست گفت: موانع قانونی در موضوع استفاده از بازنشستگان باعث پایان همکاری با این عزیزان شده است و با توجه به فعالیت‌های خوب حوزه نمایندگی ولی فقیه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسنی باید از جانب خود و تمامی همکاران از زحمات ایشان و سایر همکارانی که تودیع شدند قدردانی کنم.

حجت الاسلام حسنی نیز در این نشست گفت: در مدت حضور در بنیاد تلاش کردم تا در حد توان پیگیر مشکلات ایثارگران باشم و امروز حوزه نمایندگی ولی فقیه به روی همه باز شده است.

ایسنا

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید