شهیدی بر تکریم مراجعین بنیاد شهید تاکید کرد

1393 04 Shahidiنماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران (هاتف) را پل ارتباطی بنیاد با جامعه معزز ایثارگران دانست.

 

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با بهروز بزرگی رییس مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران (هاتف) و جمعی از کارکنان ستادی این مجموعه ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س)، گفت: مرکز هاتف پل ارتباطی بنیاد شهید و امور ایثارگران و جامعه معزز شاهد و ایثارگر است.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران فلسفه هاتف را افزایش ارتباط با ایثارگران با کمترین تماس حضوری در سازمان در راستای تکریم ایثارگران و تسهیل دریافت خدمات توسط آنان دانست و افزود: باید زیرساخت‌های لازم برای نهادینه کردن فرهنگ عدم مراجعه حضوری به سازمان در بنیاد شهید و امور ایثارگران ایجاد شود.

معاون رییس جمهور تاکید کرد: فعالیت هاتف باید به شکلی باشد که در صورت مراجعه حضوری ایثارگران، بهترین برخورد با آنان صورت بگیرد و در صورت تماس سیستمی نیز مطلوب ترین پاسخ را در کوتاه ترین زمان دریافت کنند.

رئیس بنیاد شهید یکی از رموز اصلی ماندگاری انقلاب را تکریم و احترام به ایثارگران دانست و گفت: مرکز هاتف به عنوان یکی از راه‌های مهم ارتباطی با ایثارگران معزز نقش بسیار مهم و اساسی در احترام و تکریم ایثارگران دارد.

حجت‌الاسلام شهیدی همچنین بر لزوم انجام نظارت بر عملکرد هاتف از سوی این مجموعه تاکید کرد و از تلاش‌های کارکنان این مجموعه تقدیر و تشکر به عمل آورد.

در این جلسه گزارش عملکرد مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران (هاتف) ارائه شد و اهداف این مجموعه نیز تشریح شد.

ایسنا

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید