سیاست های مالی بنیاد بر مبنای سیاست های اقتصاد مقاومتی است

1100shahid.ir 1393 119نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سیاست‌های مالی بنیاد بر مبنای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری است.

 

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی در اختتامیه همایش تخصصی معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد در سراسر کشور که روز چهارشنبه 5 اسفند در مجتمع شهید رسول زاده برگزار شد، اظهار کرد: بنیاد شهید یادگار امام خمینی (ره) است و افتخار ما هم خدمت به ایثارگرانی است که همگی مدیون آنها هستیم. مقام معظم رهبری هم به کرات فرمودند که «خدمت به ایثارگران یک توفیق است» این خدمت مانند عبادت، پرارزش است چراکه ایثارگران به انقلاب، اسلام، قرآن و امام راحل خدمت و انقلاب اسلامی را بیمه کرده‌اند.

وی به تلاش دشمنان برای از بین بردن انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ملت ایران در 37 سال گذشته با توطئه‌ها مبارزه کرد و به پیروزی رسید که همه این موفقیت‌ها مدیون ایثارگران است.

شهیدی خاطرنشان کرد: ایثارگران و خانواده‌های آنان آسایش خود را از دست دادند تا ما امروز در آسایش باشیم؛ اینکه امروز کشور ما در خاورمیانه پرآشوب در امنیت و آرامش به سر می‌برد ناشی از ایثار ایثارگران است.

معاون رئیس جمهور بر رعایت اخلاق اسلامی و داشتن حوصله در رفع مسائل ایثارگران تأکید کرد و گفت: کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران باید در خدمت جامعه ایثارگری باشند و وظایف خود را با رعایت اخلاق اسلامی، ثبات و استقامت انجام دهند.

وی با اشاره به کسب نمره قابل قبول معاونت توسعه مدیریت بنیاد در انجام امور محوله، گفت: باید در نظر داشت سیاست‌های مالی بنیاد بر مبنای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری با عمل به ضوابط و رعایت انضباط مالی است و انسجام، وحدت، اعتماد و اطمینان و همچنین به کارگیری نیروهای انسانی مناسب در دستیابی معاونت توسعه مدیریت بنیاد به موفقیت موثر است.

ایسنا

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید