رزمندگان و پیشکسوتان کازرونی گردان فجر با پدر و مادر شهیدان حسن زاده دیدار کردند

پیشکسوتان و رزمندگان کازرونی گردان فجر از  لشکر 33 المهدی (عج)  با پدر و مادر شهیدان حاج مجید، اصغر و اکبر حسن زاده دیدار کردند.پیشکسوتان و رزمندگان کازرونی گردان فجر از  لشکر 33 المهدی (عج)  با پدر و مادر شهیدان حاج مجید، اصغر و اکبر حسن زاده دیدار کردند.

 به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، رزمندگان و پیشکسوتان کازرونی گردان فجر از لشکر 33 المهدی (عج) در دوران دفاع مقدس با پدر و مادر شهیدان: حاج مجید، اصغر و اکبر حسن زاده یدار و ضمن عیادت از پدر این شهیدان والامقام از نزدیک در جریان مداوی وی قرار گرفتند و در پایان این دیدار تندیس مقاومت و ایستادگی 183 شهید کازرونی در این گردان را به پدر معظم شهیدان حسن زاده اهدا نمودند.

در این دیدار حاج ابراهیم برادر شهیدان حسن زاده  ضمن خوش آمد گویی به همرزمان و همسنگران برادرانش گفت: از اینکه هنوز راه و رسم شهدا را فراموش نکرده اید خوشحالم و امیدوارم شهداهم شما را فراموش نکنند و شفیع شما باشند.

شهید اکبر حسن زاده متولد سال 1344 می باشد که در تاریخ 1360/06/27 در سن شانزده سالگی در منطقه دهلاویه به شهادت رسید.

حضور جمعی از رزمندگان کازرونی گردان فجر در یادواره سردار شهید مرتضی جاویدی در فسا

شهید حاج مجید حسن زاده در سال 1334 چشم به جهان گشود و پس از سال ها مجاهدت در کسوت معلمی و در لباس روحانیت در تاریخ 1365/10/30 در منطقه شلمچه و در عملیات کربلای پنج به آرزوی دیرینه اش که همان شهادت بود رسید.

شهید اصغر حسن زاده در تاریخ 1339 متولد گردید و در تاریخ 1367/03/23 در منطقه عملیاتی شلمچه به برادران شهیدش پیوست.

این شهیدان والامقام در گلزار شهدای کازرون و در جوار امامزاده سیدمحمد نوربخش در کنار دیگر همرزمان خویش آرمیده اند.

دیدگاهتان را بنویسید