درهای بسته بیمه تکمیلی ایثارگران گشوده شد

13935064 photoshohadayekazeroon 2مجتبی رحماندوست گفت: هم اکنون مشکل بیمه تکمیلی ایثارگران مرتفع شده است و بنیاد شهید موظف است به ایثارگران خدمات بدهد.

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران گفت: هم اکنون مشکل بیمه تمامی پرسنل شاغل در دستگاه‏ها اعم از جانباز، ایثارگر و یا بازنشسته حل شده و بنیاد شهید موظف به پرداخت  بیمه تکمیلی است.

وی ادامه داد: در حال حاضر بنیاد شهید موظف است تا نسبت به پرداخت بیمه ایثارگران اقدام کند و اگر بنیاد شهید در هر شهرستانی اقدام به پرداخت بیمه ننماید ایثارگران به ما گزارش بدهند پیگیری می‏ کنیم.

وی با اشاره به بدهی بنیاد شهید به بیمه افزود: بنیاد شهید در حدود 308 میلیون به بیمه بدهکار بود و سازمان مدیریت و برنامه‏ ریزی این بدهی را قبول کرد و این مبلغ را بزودی به بیمه پرداخت می‏ کند و همچنین بیمه خدمات دهی به ایثارگران را از سر می‏ گیرد.

رحماندوست در پایان گفت: بنیاد شهید متعهد شده است خدمات بیمه را به ایثارگران این 4 گروه یعنی: بیکار، مراکز خصوصی، تامین اجتماعی تابع قانون کار و شاغل تا پایان سال پرداخت نماید و اگر چنانچه بنیاد شهید بیمه ایثارگر و جانبازی را در این مدت پرداخت نکرد جانباز می تواند نامه ‏ای به فکس دفتر اینجانب به شماره  33126315 ارسال کند تا پیگیری کنیم.

فارس

 

دیدگاهتان را بنویسید