خدمات‌دهی سامانه «ایثار من» از سرگرفته شد

خدمات‌دهی سامانه «ایثار من» از سرگرفته شد

به گزارش خبر ایثارگران شهدای کازرون، «کوروش محمدحسینی» سرپرست مرکز فناوری اطلاعات و نوسازی اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران، اظهار داشت: در اثر حمله سایبری که در تیرماه امسال به سامانه بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام شد، تعدادی از سامانه‌های بنیاد آسیب دیده و از دسترس خارج شدند. یکی از این سامانه‌ها «ایثار من» بود که سامانه اصلی برای خدمات‌رسانی به ایثارگران، خانواده معزز شهدا، آزادگان و جانبازان است.

سرپرست مرکز فناوری اطلاعات و نوسازی اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه افزود:

سامانه «ایثار من» و چند سامانه دیگری که توسط دشمن از دسترس خارج شد را توانستیم در همان روز‌های ابتدایی احیا کنیم. همانطور که می‌دانید شبکه داخلی در بنیاد شهید و امور ایثارگران در سراسر کشور وجود دارد که این سامانه در اختیار همه همکاران قرار گرفت و خدمات‌رسانی به جامعه ایثارگران از سر گرفته شد؛ اما برای اینکه دوباره این خدمات در بستر اینترنت ارائه شوند، لازم بود ایمن‌سازی‌هایی انجام گیرد تا دشمن نتواند آسیب مجددی به ما وارد کند. به همین دلیل کمی زمان برد تا بتوانیم اقدامات لازم ایمن‌سازی را روی آن انجام داده و مجدد سامانه را به مدار اینترنت برگردانده و در اختیار عموم ایثارگران در سراسر کشور قرار دهیم.

توجه به کارآفرینی زمینه حل مشکل اشتغال ایثارگران را فراهم می‌کند

محمدحسینی با اشاره به اینکه سامانه مجدداً در مدار سرویس‌دهی است، اظهار کرد: در حال حاضر ایثارگران می‌توانند از سامانه «ایثار من» استفاده کنند. همچنین تعداد زیادی خدمت الکترونیکی برای ایثارگران در این سامانه در نظر گرفته شده که می‌توانند از آن استفاده کنند و مشکلی برای بهره‌برداری از آن‌ها وجود ندارد.

سرپرست مرکز فناوری اطلاعات و نوسازی اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران در پاسخ به این سوال که اگر ایثارگران برای استفاده از این سامانه با مشکلی مواجه شدند چه اقدامی می‌بایست انجام دهند، تشریح کرد: این عزیزان می‌توانند از طریق همکاران ما در مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید که در تمام استان‌ها سرویس‌دهی می‌کنند، مشکلات خود را مطرح کرده و یا از طریق شماره تلفن ۱۶۱۶ مسائل خود را پیگیری کنند.

لینک کوتاه این مطلب: https://1100shahid.ir/xylo

دیدگاهتان را بنویسید