تکمیل و احداث مجتمع های فرهنگی، ورزشی و توانبخشی در همه استان ها

1100shahid.ir 1393 119نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر اینکه ارائه خدمات به ایثارگران از اهداف اصلی تاسیس مجتمع های فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار است، گفت: با توجه به شرایط سنی و نیازهای توانبخشی جانبازان و ایثارگران ارتقا خدمات این مجتمع ها برای ایثارگران و آحاد مردم جامعه یک ضرورت است.

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون به نقل از ایثار، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی گفت: کارهای اولیه و شکل دادن به برنامه ها در این مراکز از یک سال گذشته آغاز شده است. تاکنون نیز گام های خوبی برای بهبود فعالیت های این مراکز که در گذشته به صورت پراکنده کار می کردند برداشته شده، ولی برای رسیدن به نتایج مطلوب باید گام های بلندتری برداشت.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه تاسیس یک مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در هر یک از استان های سراسر کشور از برنامه های بنیاد است، خطاب به اعضای هیات امنا و هیات مدیره موسسه، گفت: باید بکوشید تا با رفع موانع موجود این مجتمع ها در تمام استان ها افتتاح شده و با بهره برداری صحیح و تجهیز مناسب به جامعه شاهد و ایثارگر و آحاد مردم کشور خدمت رسانی کنند.
محمدرضا پورحاج رضایی، عضو هیات مدیره و مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه با وجود تعداد 165 مرکز تحت پوشش، 1783 برنامه فرهنگی و ورزشی در  مجتمع های ایثار برگزار شده است، در بیان گزارش اقدامات انجام شده در نه ماهه سال 94، گفت: بررسی و شناخت وضع موجود از حیث مراکز، ساختار نیروی انسانی، سیستم های نرم افزازی، شناسایی مشکلات و موانع موجود و انتخاب راه حل های مناسب و اجرایی کردن آن ها و استقرار و راه اندازی سیستم نرم افزاری جامع مالی و اداری از جمله فعالیت های این موسسه در سال جاری است.
این جلسه با حضور سردار انصاری، قائم مقام بنیاد و رییس هیات مدیره، حجت الاسلام و المسلمین موذنی، معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد و نایب رییس هیات مدیره، میرمرادی، معاون توسعه مدیریت بنیاد، عباسپور، معاون بهداشت و درمان بنیاد، سفاهن، پیرحیاتی و حاج پور رضایی به عنوان اعضای هیات مدیره موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار برگزار شد.
لازم به ذکر است در پایان مجمع عمومی عادی سالیانه موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار، صورت های مالی سال 1393، برنامه و بودجه سال 1394 و انتخاب شرکت مفید راه بر به عنوان حسابرس این موسسه به تصویب اعضا رسید.

 

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید