Untitled-01
جستجو
Close this search box.

تکریم ایثارگران ضامن بقای کشور است

13935117 photoshohadayekazeroon 1وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تأکید کرد: اگر می‌خواهیم کشور ما بماند، راه آن احترام گذاشتن و قدم برداشتن در جهت تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است.

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون به نقل از ایثار، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی روز دوشنبه 30 آذرماه در یکصد و چهل و پنجمین جلسه شورای مشاورین وزرا و دستگاه‌های اجرایی در امور ایثارگران با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور، گفت: در حال حاضر دولت در شرایط مطلوبی نیست تا بتواند آن‌گونه که شایسته است در خدمت ایثارگران باشد، با اینحال امیدواریم گشایشی حاصل شود تا به شکلی بهتر در خدمت ایثارگران و خانواده‌های شهدا باشیم.
وی افزود: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از وزارتخانه‌هایی است که علاقه‌مند بود بودجه خدمات‌رسانی به ایثارگران به‌صورت کامل در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار بگیرد تا از طریق این نهاد، تخصیص بودجه و خدمات‌رسانی به ایثارگران انجام شود و امیدواریم در سال‌های آینده شاهد این رویکرد باشیم تا خدمت‌رسانی به ایثارگران دستگاه‌های مختلف به شکل هماهنگ انجام شود تا شاهد افزایش رضایتمندی باشیم.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تأکید کرد: اگر می‌خواهیم کشور ما بماند، راه آن احترام گذاشتن و قدم برداشتن در جهت تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران است. البته این تکریم امروز نیز انجام می‌شود و ان‌شاءالله در آینده بیش‌ازپیش نیز در زمینه آن تلاش شود.
قاضی‌زاده هاشمی ابراز امیدواری کرد: بیمارستان‌های توان‌بخشی با محوریت بنیاد شهید و امور ایثارگران و همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی راه‌اندازی شوند تا با توجه به افزایش سن ایثارگران، نیازهای درمانی مرتبط با افزایش سن آنان نیز بیش‌ازپیش موردتوجه قرار گیرد.

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید