توصیه‌هایی به داوطلبان انتخاب رشته در پردیس‌های علوم پزشکی

13934996 photoshohadayekazeroonاداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای توصیه هایی را به داوطلبان انتخاب رشته در پردیس‌های علوم پزشکی ارائه داد.

 

 

 

توصیه‌هایی به داوطلبان انتخاب رشته در پردیس‌های علوم پزشکی
 
سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون به نقل از «ایثار» اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از دواطلبان شاهد و ایثارگر ورود به دانشگاه ها خواست تا با مطالعه رشته های دانشگاهی و با توجه به علاقه خود انتخاب رشته کنند.
 در صورت تمایل به ادامه تحصیل در پردیس های علوم پزشکی توجه داشته باشند که نقل و انتقال دانشجویان شاغل به تحصیل در پردیس های علوم پزشکی دارای محدودیت است و در صورت با موافقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتقال آنان، پرداخت هزینه های انتقال برای دوره دکتری عمومی (پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی) در حدود 250 تا 300 میلیون ریال است که بر عهده دانشجو خواهد بود و بنیاد تعهدی در خصوص پرداخت آن ندارد.
همچنین پرداخت شهریه دانشجویی در دانشگاه های پردیس بین المللی و خودگردان و ظرفیت مازاد بر اساس آیین نامه اجرایی تبصره 15 قانون بودجه سال 1394 کل کشور شهریه دانشجویان حداکثر در سقف ریالی واحدهای درسی همان رشته در دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت می شود. مابقی شهریه تا تعرفه های مصوب دانشگاه های ذیربط توسط دانشجو (ایثارگر یا خانواده او) تامین و پرداخت می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید