تهیه شناسنامه سلامت جانبازان

13931368 photoshohadayekazeroonاستاندار فارس در بازدید از روند اجرای طرح پایش سلامت جانبازان بر استمرار اجرای این طرح و تهیه شناسنامه سلامت جانبازان تأکید کرد.

 

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، سیدمحمدعلی افشانی گفت: جانبازان به عنوان کسانی که سلامت خود را برای حفظ مرزهای ایران اسلامی، کیان مملکت و کیان دینی ما فدا کردند حق بزرگی بر تمام جامعه به ویژه مسئولان دارند و مستحق‌ترین و ذی‌حق‌ترین افراد جامعه هستند.

وی با بیان اینکه تمام مردم می‌دانند که جانبازان سال‌های متمادی با رنج و درد زندگی می‌کنند و بردباری و تحمل بالایی دارند، خاطرنشان کرد: از این جهت همه ما باید در مقابل آنها احساس دین و مسئولیت کنیم.

استاندار فارس روند اجرای طرح نیازسنجی و پایش سلامت جانبازان را خوب ارزیابی و اضافه کرد: اگر این طرح به طور دقیق و مستمر اجرا شود و در نهایت یک شناسنامه سلامت برای جانبازان استان فارس تهیه شود بسیار خوب و کاربردی است.

افشانی اظهار کرد: تمام کسانی که می‌خواهند به وضعیت سلامت جانبازان رسیدگی کنند با توجه به این شناسنامه و بر اساس آن می‌توانند تشخیص دهند که مشکلات آنها چیست و روند درمانی آنها چگونه بوده است و بر همین مبنا تلاش می‌شود که مشکلات آنها هم کمتر شود و هم به مرو برطرف شود.

وی ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس طرح نیازسنجی و پایش سلامت جانبازان را به منظور بررسی سایر مشکلات آنان ادامه دهد و استانداری نیز در زمینه حمایت از این طرح هیچ گونه کوتاهی نخواهد کرد.

افشانی با بیان اینکه شخصاً نسبت به جانبازان احساس دین می‌کنم، گفت: وظیفه ما است که هر کاری برای این عزیزان از دستمان برمی‌آید کوتاهی نکنیم.

ایسنا

 13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید