تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه شاهد افزایش می‌یابد

1393 1100shahid.ir 7قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر ضرورت نظارت و آموزش‌های تخصصی و اعتقادی کارکنان صندوق قرض‌الحسنه شاهد گفت: ارتقای نظارت های حضوری و الکترونیکی و آموزش‌های تخصصی و اعتقادی موجب افزایش حس خدمت‌گذاری و امانت‌داری می‌شود.

 

 

به گزارش سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، سردار محسن انصاری در جلسه هیأت امنای صندوق قرض‌الحسنه شاهد در سال جاری که همزمان با نوزدهمین سالگرد تاسیس آن برگزار شد، ضمن تشکر از اعضای هیات مدیره برای فعالیت‌های مستمر و اثرگذار گفت: خروجی این صندوق نشان از فعالیت مناسب آن در سال ۹۴ دارد.

وی افزود: هدف گذاری کمی در سال ۹۴ محقق شده به طوریکه ۱۰ درصد از اهداف کمی تعیین شده در ابتدای سال بیشتر بوده و از سوی دیگر نظر حسابرسی به عنوان یک شاخص کیفی بدون هیچ قیدی در گزارش آن ارائه شده که این دو شاخص‌های موفقیت صندوق در سال ۹۴ بوده است.

سردار انصاری با تأکید بر نظارت و آموزش‌های تخصصی و اعتقادی کارکنان گفت: ارتقای نظارت‌های حضوری و الکترونیکی و آموزش‌های تخصصی و اعتقادی موجب افزایش حس خدمت گزاری و امانت‌داری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کارکنان صندوق باید بدانند به چه کسانی و در کجا خدمت می‌کنند، افزود: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید خدمتی بی‌منت، صادقانه، با عزت و برای تکریم باشد زیرا مشتریان این صندوق جامعه ارزشی هستند.

دکتر انصاری با تاکید بر آموزش و ارتقای فرزندان شاهد شاغل در صندوق گفت: این افراد امتحان پس داده و معتقد هستند و از عهده مسئولیت‌ها برمی‌آیند و باید از نظر پست سازمانی به وسیله آموزش‌ها ارتقاء یابند. امیدواریم مجوزهای لازم از بانک مرکزی اخذ شود و با این استعدادی که در صندوق قرض‌الحسنه شاهد وجود دارد کارکنان نیز بر اساس اولویت ایثارگران به شرط آنکه به جامعه هدف لطمه نخورد از تسهیلات بهره‌مند شوند.

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در این جلسه پس از بحث و بررسی پیرامون هدف‌گذاری سال 95 صندوق قرض‌الحسنه شاهد گفت: میزان تسهیلات به میزان 15 درصد افزایش خواهد یافت.

وی در پایان با اشاره به اقتصاد مقاومتی در دستگاه‌ها بر موضوعات صرفه‌جویی، استفاده بهینه از منابع، فرهنگ سازی و رفتار سازی اقتصاد مقاومتی در سیستم‌های اداری تاکید کرد.

بنابر این گزارش در ابتدای این جلسه افشین سفاهن مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت صندوق اقرض‌الحسنه شاهد در سال ۹۴ پیشنهاد‌هایی را هم برای برنامه‌های سال آینده ارائه داد و گفت: تلاش خاضعانه برای خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران و جلب رضایت آنان بر اساس اساسنامه در صدر اهداف این صندوق قرار دارد و در مدت گذشت ۱۹ سال از تاسیس این صندوق شاهد ارتقای فعالیت‌ها و نتایج آن در بخش‌های مختلف هستیم.

وی با اشاره به تاریخچه‌ای از تاسیس صندوق از سرمایه اولیه ۷۵۰ میلیون تومان از طرف بنیاد در سال ۷۵ گفت: این صندوق در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری پس از ادغام سه نهاد ایثارگری در سال ۸۴ به صندوق قرض‌الحسنه شاهد تبدیل شد و هم اکنون ۵۲۳ هزار و ۷۲۹ نفر عضو دارد.

ایسنا

 

13935089 photoshohadayekazeroon 2

 

دیدگاهتان را بنویسید