بیمه همگانی و مکمل رزمندگان باید توسط دستگاه‌های اجرایی پرداخت شود

1393 Amvraysargranمشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور ایثارگران در دیدار با ایثارگران و رزمندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از تهیه و تصویب سند راهبردی مخصوص رزمندگان توسط دولت خبر داد.

 

 

سرویس خبر ایثارگران شهدای کازرون، مهندس چراغی با اعلام این خبر افزود:در این سند رزمندگان به سه گروه طبقه‌بندی شده و با توجه به مصوبات این سند برای تمامی رزمندگان شناسنامه و کارت شناسایی صادر می‌شود.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج وزارت صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: طی 8 سال دفاع مقدس و جنگ حق علیه باطل زحمات بسیاری کشیده شد تا یک وجب از خاک کشور به دست بیگانگان نیفتد و برماست که با صداقت،پشتکار و تعهد،علی‌رغم کمبودها و کاستی‌ها، برای خدمت به مردم و جلب رضایتمندی آنها از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

وی اظهار کرد: بسیاری در راه اعتلای میهن اسلامی‌مان جان خود را به خطر انداخته و به شهادت رسیده و یا جانباز شده‌اند وظیفه ماست که با کار درست و خدمت‌رسانی به مردم ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.

چراغی در پایان گفت: در قانون جامع خدمت‌رسانی ایثارگران،سه کارگروه اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی در کشور تأسیس شده است و بر اساس این قوانین بیمه همگانی و بیمه مکمل رزمندگان و ایثارگران باید توسط دستگاه‌های اجرایی و سازمان مربوطه پرداخت شود.

ایسنا

 

دیدگاهتان را بنویسید